مدل لباس و مدل موی مارال فرجاد در بوداپست با عکس دکترش


خانواده فرجاد هنرمند که پس از درگذشت مادر خانواده و مارال سرطانی داغدار و ناراحت هستند سعی کردند این روزها را با یکدیگر سپری کنند. جلیل فرجاد نیز مدتی پیش برای دیدار با دخترش به مجارستان سفر کرد. عکس های مارال فرجاد در مجارستان را در ایران فور فن ببینید.

مارال فرجاد در مجارستان

مارال فرجاد در 25 مرداد 1361 در تهران به دنیا آمد. مارال فرجاد چندی پیش اعلام کرد که از سرطان رنج می برد. مارال فرجاد خواهر مونا فرجاد است.

ست لباس و مو مارال فرجاد در بوداپستمدل لباس و مدل موی مارال فرجاد در بوداپست با عکس دکترش

تاریخ شهر بوداپست

در زمان های قدیم، این شهر محل استقرار سلتیکی آکوینکوم بود که بعدها پایتخت ایالت رومی پانونیای سفلی شد. پس از سالها شهر بوداپست تحت سلطه رومیان قرار گرفت و در قرن نهم مجارها وارد این سرزمینها شدند. از آن زمان تا حمله مغول در اواسط قرن سیزدهم، شهر بوداپست تحت کنترل مجارها باقی ماند و پس از آن بوداپست رونق خود را بازیافت و بلافاصله به یکی از مراکز اصلی رنسانس در اروپا تبدیل شد.

مدل لباس و مدل موی مارال فرجاد در بوداپست با عکس دکترشجلیل فرجاد و دخترانش

مدتی بعد شهر بوداپست پس از یک جنگ 150 ساله به دست دولت عثمانی افتاد. این شهر در اواسط قرن 18 و اوایل قرن 19 گم شد
دولت عثمانی از شر آن خلاص شد و از سال 1873 تا 1917 به عنوان پایتخت امپراتوری اتریش مجارستان به عنوان یکی از مهمترین مراکز اروپایی ظاهر شد.
در طول جنگ جهانی این شهر اشغال شد و پس از انقلاب مجارستان در سال 1956 دوران جدیدی در این شهر آغاز شد که تا امروز ادامه دارد.

شرایط هواشناسی شهر بوداپست

شهر بوداپست از نظر آب و هوا با توجه به شرایط جغرافیایی خود همیشه قاره ای و مرطوب است. این شهر در زمستان
یعنی سردترین ماه‌های سال را از دی‌ماه تا اوایل فرودین تجربه می‌کند و بارش برف در این ماه‌ها به‌طور مکرر رخ می‌دهد.

بنابراین، اگر قصد سفر به بوداپست در مجارستان را دارید، بهترین زمان برای سفر از آوریل تا دسامبر است. به طور کلی، آب و هوای بوداپست معتدل و معتدل است و به ندرت به شرایط غیر قابل تحمل می رسد.

داده های رزرو از شرکت های مسافرتی نشان می دهد که بوداپست از نظر رزروهای انجام شده بین 1 نوامبر 2021 تا 28 فوریه 2022 یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان است. پایتخت مجارستان حتی برای مدت طولانی از لندن به عنوان محبوب ترین مقصد پیشی گرفت.

اینستاگرام – ایمنا

دیدگاهتان را بنویسید