ماهنامه اقتصاد مدرن به رسانه های تخصصی کشور پیوستهفت شماره ماهانه اقتصاد مدرن از آوریل 1401 تا اکتبر 1401 به سردبیری عبدالله پادا به صورت دیجیتال منتشر شد.
به گزارش ایتنا، اقتصاد مدرن با تمرکز بر فناوری مالی در نظام بانکی کشور، در نظر دارد با ارائه محتوای ارزشمند ایجاد شده با حضور مدیران ارشد نظام بانکی و فناوری کشور، تبدیل به یک رسانه بی طرف و مستقل شود. کشور باید در جهت بهبود شرایط موجود و رفع مشکلات سیستم بانکی و فناوری کشور عزیزمان ایران گام بردارد.
محتوای هفت شماره پیش رو که از ابتدای سال 1401 تا مهر 1401 تهیه شده است، خلاصه ای از مدیریت میزگردهایی است که هر هفته جمعه ساعت 20:00 از رادیو اینترنتی عصر و تلویزیون اینترنتی آی یو پخش می شود. شبکه آیو جهانبین با عنوان نمایش “اقتصاد مدرن”. پخش می شود.

همچنین علاقه مندان می توانند با اسکن کد QR ارائه شده در نسخه دیجیتالی مجله در انتهای هر مقاله، به محتوای کامل متن و صوتی دسترسی پیدا کنند.

محتوای هفت شماره که حاصل گفتگو با بیش از 58 نفر از مدیران ارشد نظام بانکی و فناوری کشور است، در قالب 26 میزگرد با موضوعات جذاب و روز نظام بانکی و فناوری کشور و سعی بر این است که محتوای متفاوتی در اختیار مخاطبان و تصمیم گیران در این زمینه ها قرار گیرد.

بر اساس این گزارش، پس از پایان جام جهانی فوتبال 2022، برنامه اقتصاد مدرن زمان پخش خود را تغییر داده و به صورت زنده روی آنتن می رود، بنابراین اولین برنامه ویدئویی برای تعامل با مخاطبان در فضایی خواهد بود که در همان زمان اعلام می شود. زمان به عنوان برنامه زنده دوطرفه خواهد بود.
این تجربه ای است که قبلا در رادیو عصر پرداخت آزمایش شده است تا بینندگان در حین تماشای میزگرد سوالات و نظرات خود را با مهمانان و مجری برنامه در میان بگذارند.