لیگ ملت های والیبال 2022 باخت سنگین ایران مقابل بلغارستان دچار بحران شد!


لیگ ملت های والیبال 2022  باخت سنگین ایران مقابل بلغارستان دچار بحران شد!

به گزارش جماران: تیم ملی والیبال ایران در آغاز هفته دوم لیگ ملت های والیبال به مصاف بلغارستان رفت و در سه دست متوالی شکست خورد. وادی، اسفندیار، شریفی، حضرت پور، جلوه، اسماعیل نژاد صاحبان ایران بودند. غیبت کاپیتان عبادی پور در ترکیب اصلی این دیدار یکی از تصمیمات جالب کادر فنی بود اما تغییرات نسبتاً گسترده نتوانست از سردرگمی و ناهماهنگی ملی پوشان بکاهد. حریفان در این دیدار 19 بر 25، 23 بر 25 و 26 بر 24 به سود میزبان بود. بلغارستان هر چهار مسابقه قبلی را مجاز دانسته است.
فارغ التحصیلان عطایی از همان ابتدا در امتیاز از میزبان عقب افتادند و در پایان دست اول 19 بر 25 به سود بلغارستان شد. ایران در این دیدار مقابل بلغارستان نیز مانند دیدارهای گذشته با مشکل بزرگی در دفاع از تور مواجه شد.

در دست دوم ایران در امتیازات اول پیش افتاد اما اختلاف برای امنیت کافی نبود، بلغارستان 13 بازی را با 13 امتیاز مساوی کرد. در ادامه ایران باز هم با سرویس های خوب پیش افتاد و در دست دوم به آستانه برتری رسید، اما در حالی که ایران با نتیجه 23 بر 23 پیش بود، ناگهان ورق برگشت و بلغارستان با 5 امتیاز متوالی پیروز شد.
در دست سوم تیم ملی والیبال ایران به دلیل انتقال دست قبلی گیج و اعصاب زیادی به نمایش گذاشت و بلغارستان با امتیاز پیش افتاد. با این حال اختلاف اندک امتیاز، ایران را با انگیزه نگه داشته است. دست سوم در نهایت با نتیجه 24 بر 26 به سود بلغارها به پیروزی رسید تا سومین شکست ایران در این رقابت ها به ثبت برسد.
ایران در چهار بازی قبلی دو پیروزی مقابل چین و استرالیا و دو شکست مقابل هلند و ژاپن به ثبت رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید