لحظه واریز سود سهام عدالت مرحله سوم مشخص شد


لحظه واریز سود سهام عدالت مرحله سوم مشخص شد

معاون توسعه فناوری و نوآوری CSD گفت: مرحله سوم پرداخت سود سهام عدالت است که بستگی به تعداد بازماندگان دارد. در پایان جولای ساخته می شود.
«محمود حسنلو» امروز (جمعه) به آخرین وضعیت پرداخت سود سهام عدالت اشاره کرد و گفت: سپرده مرکزی پس از دریافت شبانه روز بیش از 200 هزار نفر از سهامداران عدالت در اواخر اردیبهشت ماه، سود سهام عدالت را به این افراد واریز می کند. باقی.
اعلام زمان واریز مرحله سوم سود سهام عدالت

وی با بیان اینکه برخی از باقیمانده سهام عدالت در مرحله دوم دریافت سود عادلانه در سال های 98 و 99 به صورت همزمان وصول شد، گفت: اتفاق می افتد.
آمار بازماندگان سود سهام عدالت

حسنلو افزود: بر اساس آخرین آمار حدود یک میلیون و 800 هزار نفر از مشمولان دادگستری به دلیل عدم ارائه شماره شبا سود سهام عدالت دریافت نکرده اند که باید در سامانه سجام ثبت نام کرده و در فرآیند دریافت عادلانه سود سهام عدالت را تایید کنند.
وی افزود: مشمولان سهام عدالت برای ارائه سال 99 برای سهام عدالت یک میلیون تنی حدود یک میلیون و صد هزار تن و برای سهام عدالت 532 هزار تنی حدود 580 هزار تن دریافت کردند.
وضعیت سود سالانه سهام عدالت

معاون توسعه فناوری و نوآوری سازمان سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه در خصوص مطالبات سود سالانه سهام عدالت برای قبل از سال 98 نیز گفت: واریز سود سهام عدالت قبل از سال 98 در حیطه تعهدات و اختیارات شرکت سپرده گذاری مرکزی نیست و سازمان است. خصوصی خواهد شد.
تکلیف ورثه متوفی سهم عدالت

حسنلو درباره فوت این افراد و سود سهام این افراد گفت: بیش از سه میلیون نفر از هموطنانی که در 16 سال گذشته دعوی کرده اند فوت کرده اند که باید اموال آنها بین وراث تقسیم شود اما مشکل اینجاست که چون اطلاعات انحصار ارث به صورت متنی است و اطلاعات آن به صورت داده ذخیره نمی شود و نمی توانیم تکلیف آن را تعیین کنیم و ارث را بین وراث تقسیم می کنیم و اواخر تابستان یا اوایل تابستان از طریق سامانه الکترونیکی سهام عدالت را پرداخت می کنیم. سقوط.
اخذ وام از 412 هزار نفر با تصدیق سهام قضایی

وی همچنین به تایید سهام عدالت وام از سوی سیستم بانکی اشاره کرد و افزود: بر اساس آخرین آمار از اسفند ماه سال 96 تا امروز بیش از 412 هزار نفر از شبکه بانکی سهام عدالت وام را تایید کرده اند. از همه بانک ها بیشتر است.
تبدیل به گواهی سهام برای اخذ وام

حسنلو در خصوص تحولات جدید در زمینه صدور گواهینامه سهام گفت: در نظر داریم گواهینامه سهام برای وام از سیستم بانکی را برای کلیه سهام فعال کنیم تا سهامداران بتوانند به راحتی و خدمات آنلاین از جمله درخواست بانکی را در قالب درخواست وام پاره وقت فعال کنند. که البته شرط اصلی اخذ وام از بانک می باشد.
اهمیت ویژه ثبت نام در سجام و دریافت خدمات ویژه

معاون توسعه فناوری و نوآوری CSD با اشاره به اهمیت ثبت نام در سامانه سجام، افزود: افرادی که در سامانه سجام ثبت نام می کنند، علاوه بر دریافت سود عادلانه از خدمات متنوع و پیچیده از طریق بازار سرمایه، ذینفعان نیز دریافت می کنند. دریافت سود و مطالبات سالانه خود از شرکت های فعال در بورس، سود سالانه ناشران که در سال جاری بر اساس اطلاعات سامانه سجام بر اساس قانون بودجه 1401 است. چندین سرویس آنلاین دیگر از این پلت فرم.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید