لباس قرمز امید حاجیلی و برادرزاده اش در کنسرت


امید حاجیلی خواننده مشهور ایرانی است که آهنگ های شاد اجرا می کند. او کنسرت های متعددی را در سراسر کشور اجرا می کند. امروز در ایران فورفان می خواهیم عکسی از امید حاجیلی و برادرزاده اش را برای شما قرار دهیم. با ما بمان

عکس امید حاجیلی و برادرزاده اش

امید حاجیلی در کنار برادرزاده خردسالش

امید حاجیلی و برادرزاده اشعکس امید حاجیلی و برادرزاده اش

درباره امید حاجیلی بیشتر بدانید

امید حاجیلی متولد 2 مهر 1362 در تهران، ترومپت، خواننده پاپ، تنظیم کننده و آهنگساز است. او سه آلبوم آلگرو، دارکوب و حاجیلیتو منتشر کرده است.

امید حاجیلی از 9 سالگی نواختن پیانو را آغاز کرد و از 11 سالگی وارد هنرستان موسیقی شد. پس از حدود 3 سال نواختن ویولن، ساز خود را به ترومپت تغییر داد و همزمان به نواختن سازهای کوبه ای و طبل به تنهایی از دانشگاه هنر شروع کرد.

امید حاجیلی و برادرزاده اشامید حاجیلی

او همچنین در تک آهنگ (باغ مولوی) ترومبون می نوازد.امید استاد سابق دانشکده موسیقی و صدا و سیما و در حال حاضر استاد دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد است. ترومپت نواز حرفه ای که در بسیاری از آلبوم های موسیقی شرکت کرده است.

ده سال تجربه نوازندگی در ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر فیلارمونیک تهران، ارکستر سمفونیک رادیو و بسیاری از ارکسترهای کلاسیک که تا به امروز وجود دارند.

خواننده معروفخواننده معروف

آهنگساز و تنظیم کننده چندین آهنگ در آلبوم های مختلف و همکاری با خوانندگانی چون: علیرضا عصار، سیروان خسروی، محسن چاوشی (قسمتی از مردم آذر)، علی لهراسبی، خشایار اعتمادی، حامی، نیما مسیحا، امیرانوش، شاهکار بینش پژوه، محمد. زارع، جمشید عزیزخانی و… و رهبر ارکستر چندین گروه پاپ از جمله ناصر عبداللهی و رضا صادقی بوده و یکی از اعضای اصلی گروه دارکوب است.

خواننده جوانخواننده جوان

اولین آلبوم او (با خوانندگی، آهنگسازی و تنظیم توسط خودش) آلگرو نام دارد که تلفیقی از چندین سبک موسیقی اما با گرایش به موسیقی آمریکای جنوبی است که در دسامبر 2007 توسط شرکت ایران گام منتشر شد.

اینستاگرام و کلمات جدید

دیدگاهتان را بنویسید