لباس آنجلینا جولی با لباس خواب و دمپایی فانتزی در سفر به اروپا با پسرش


آنجلینا جولی این روزها برای کارگردانی جدیدترین فیلمش در اروپا به سر می برد و به نظر می رسد از سفرش نهایت استفاده را می برد. در زیر جدیدترین ظاهر آنجلینا جولی از سفرش به انگلیس و ایتالیا را مشاهده می کنید.

نوع آنجلینا جولی

بازیگر 47 ساله «مالفیسنت» سفری کوتاه به انگلیس داشت و به همراه پسر 18 ساله اش پکس در فرودگاه هیترو لندن دیده شد.به گزارش ایران فور فان، هر دو لباس های دیزاین بر تن داشتند و پرواز کردند.

نوع آنجلینا جولیسبک کژوال آنجلینا و پکس

با نگاهی به ظاهر آنجلینا، او با یک جفت پیژامه قهوه ای 1150 پوندی از برند لوکس والنتینو دیده شد که آن را با یکی از صندل های 540 پوندی این برند ست کرد تا در هواپیما راحت باشد. استایل بسیار راحت این بازیگر با یک کیف مشکی بزرگ و عینک آفتابی خلبانی با لبه های طلایی تکمیل شد.

از طرفی پسرش پکس پیراهنی 1250 پوندی از برند معروف دیور که روی تی شرتش می پوشید و با شلوار جین و شلوار خاکستری ترکیب می کرد، استایلی کژوال به تن داشت.

سبک و تیپ غیررسمی آنجلینا جولیظاهر آنجلینا جولی با لباس خواب ساتن از برند لوکس والنتینو

البته خواهر و برادر دیگر پکس، مدوکس، 20، زهرا، 17، شیلو، 16، و دوقلوهای 14 ساله، ویویان و ناکس، در سفر کوتاهی که این مادر و پسر به انگلستان داشتند، شرکت نکردند، اگرچه اخیراً آنجلینا را نیز ملاقات کردند. هفته ها آنها شما را در سفر به اروپا همراهی می کنند.

از جمله، او شنبه این هفته را با دخترش شیلو به تماشای اجرای گروه راک ایتالیایی Menskin در Circo Massimo در رم گذراند یا یک روز دیگر را به بازدید از موزه واتیکان در رم با دخترش زهرا گذراند.

سبک گاه به گاهآنجلینا جولی و پسرش در فرودگاه

فیلمی جدید از کارگردان آنجلینا جولی

محل زندگی اصلی جولی و فرزندانش هنگام سفر به اروپا ایتالیا و شهر رم است و به گزارش ایران فور فان در حال فیلمبرداری فیلم «بی خون» در این کشور است، فیلمی که سلما بازیگر معروف آن هایک هم نقش بازی می کند

فیلم «بی خون» بر اساس یکی از پرفروش ترین رمان های بین المللی به همین نام نوشته الساندرو باریکو ساخته شده و آنجلینا جولی فیلمنامه، کارگردانی و تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد. اگرچه هنوز جزئیات بیشتری درباره فیلمنامه فاش نشده است، اما این کتاب بر خشونت و وحشیگری جنگ و دختری که پس از جنگ به دنبال شفا است، تمرکز دارد.

آنجلینا و دخترشآنجلینا و شیلو در کنسرت

دمیان بیچیر بازیگر مکزیکی که پیش از این برای بازی در فیلم A Better Life نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد شده بود نیز در کنار سلما هایک بازی خواهد کرد.

آنجلینا جولی پس از اعلام خبر ساخت این فیلم گفت: افتخار می کنم که اینجا در ایتالیا هستم تا محتوای خاصی را در قالب یک فیلم بیاورم و الساندرو باریکو اقتباس از این کتاب را به من سپرد – کتابی با متون و احساسات. ، منحصر به فرد در مورد یک شخص و نگاه ویژه به جنگ و در نهایت این سوال را مطرح می کند که واقعاً پس از ضربه، ضرر و بی عدالتی به دنبال چه چیزی هستیم.

لباس سفید آنجلینابازدید تیم آنجلینا جولی از موزه واتیکان

برد پیت با یک زن جدید قرار ملاقات دارد

اخیراً مجله PayPal به یکی از منابع نزدیک به برد پیت، همسر سابق آنجلینا جولی اشاره کرده است که می گوید پس از 6 سال جدایی مشاجره آمیز، پیت با فرد جدیدی آشنا شده است. بر اساس این گزارش، برد پیت 58 ساله با یک زن جدید قرار دارد اما هنوز رابطه ای جدی محسوب نمی شود و آنها در مراحل اولیه قرار قرار دارند.

پیش از این پس از طلاق او از آنجلینا جولی، اخباری در مورد رابطه پیت با مدل 29 ساله هلندی به نام نیکول پوتورالسکی منتشر شده بود، اما به نظر می رسد این رابطه دوام نیاورد.

برد پیتآنجلینا جولی و همسر سابقش برد پیت

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی ایران فور فان

بخش اختصاصی ایران فورفن

منبع: Dailymail

دیدگاهتان را بنویسید