لاواله پزون لاله مرزبان بازیگر خانه مادربزرگش


لاله مرزبان بازیگر جوان ایرانی است که در فیلم ها و سریال های خوبی بازی کرده است. امروز در ایران فور فان می خواهیم ویدیویی از حضور لاله مرزبان بازیگر در خانه مادربزرگش که در حال آشپزی است را برای شما به نمایش بگذاریم.

لاله مرزبان بازیگر خانه مادربزرگش است

در این ویدئو حضور لاله مرزبان بازیگر در خانه مادربزرگش را مشاهده می کنید

پوست میوهپوست میوه
دوستت دارمدوستت دارم

ویدیو لواشک پزون بازیگر

درباره لاله مرزبان بیشتر بدانید

لاله مرزبان متولد 1372 و دارای مدرک لیسانس حسابداری است. او از نوجوانی و سپس حرفه ای وارد تئاتر شد و در فیلم های هوش سیاه و هیس دختران جیغ بازی کرده است.

مرزبان در سال 1395 در فیلم «زیر سقف دودی» بازی کرد و خواهان ساخت این فیلم شد. لاله مرزبان امسال برای ایفای نقش یکی از بازیگران اصلی سریال آنام جلوی دوربین جواد افشار رفت.

لاله مرزبان بازیگرلاله مرزبان بازیگر جوان است

سریال آنام در یکی از روستاهای شهرستان کلیبر در حال تصویربرداری است و به زودی از شبکه سوم سیما پخش می شود.

فیلم ها:

عمو و پسرخاله (2017)
زیر سقف دودی (2016)
وای! دخترها فریاد نمی زنند (2012)

سلسله:

سریال هوش سیاه
سریال آنام

لاله مرزبان بازیگرلاله مرزبان

داستان بازیگری لاله مرزبان:

با اینکه این روزها شاهد اولین درخشش خانم لاله مرزبان در عرصه سینما هستیم، اما جالب است بدانید که ایشان هشت سال فعالیت حرفه ای در عرصه تئاتر و تلویزیون دارند و همیشه موفقیت خود را در صحنه نمایش مدیون هستند؛ در حالی که در عرصه سینما حضور داشتند.

وی در اولین نشست رسمی رسمی فیلم زیر سقف دودی در کاخ جشنواره، در پاسخ به نحوه ورودشان به عرصه هنر، ورود جدی خود به عرصه هنر را کارگردانی و البته ایفای نقش در عرصه هنر دانست. نمایشنامه تحسین شده “پدران موثر، دختران موفق”.

اینستاگرام و کلمات جدید

دیدگاهتان را بنویسید