قیمت مناسب در بازار مسکن در تهران


قیمت مناسب در بازار مسکن در تهران

اخبار بورسا: در شرایط فعلی بسیاری از دلالان و معامله گران به دنبال سودهای عجیب از این بازار هستند. با این حال، بررسی ها نشان می دهد که در همان زمان معاملات کاهش یافته است، در میان حجم بالای فایل ها با قیمت های غیر معمول، می توانید واحدهای زیر قیمت را پیدا کنید.

با توجه به مازاد عرضه بر تقاضا در شمال شهر تهران، گزینه های کم مصرف کنندگان در این مناطق نسبت به قیمت های موجود و حتی جابه جایی بسیاری از مستاجران از شمال به مرکز پایتخت، بسیاری از پایتخت ها. در بازار املاک شمال تهران مسدود شدند. بر این اساس معمولاً برای هر محله در شمال تهران شاهد عرضه واحدها با قیمت کمتر از حد معمول هستیم.

متوسط ​​قیمت هر مترمربع مسکن در مناطق مختلف تهران از 19.5 میلیون تومان شروع و به 81 میلیون تومان می رسد.

بر اساس اعلام بانک مرکزی در خرداد ماه سال جاری، متوسط ​​قیمت هر مترمربع خانه در یکی از مناطق پایتخت 81 میلیون تومان بوده است، اما در پرونده های موجود در بازار ارقام بالاتر و کمتری وجود دارد. به عنوان مثال در منطقه نیاوران یک واحد 65 متری با امکانات کامل شامل انباری، پارکینگ، آسانسور، بالکن، سونا، استخر، جکوزی با دو سال عمر مفید، متری 69 میلیون تومان به فروش می رسد. البته این قیمت پیشنهادی فروشنده است و ممکن است قرارداد نهایی با قیمت کمتری منعقد شود.

آپارتمانی دیگر در منطقه نیاوران به متراژ 75 متر با عمر مفید 6 سال با پارکینگ، انباری و آسانسور به مبلغ 3.9 میلیارد تومان به فروش می رسد که متری 52 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

یک واحد 56 متری با پارکینگ و انباری و آسانسور با عمر مفید 18 سال در منطقه پارس شرق تهران 1.8 میلیارد تومان و قیمت هر متر مربع 32 میلیون تومان به فروش می رسد. در حالی که طبق آمارهای رسمی میانگین قیمت مسکن در منطقه 4 تهرانپارس شرقی به 42.8 میلیون تومان می رسد.

در منطقه پونک واقع در منطقه 5 که متوسط ​​قیمت هر متر مربع آن 48.8 میلیون تومان است، یک آپارتمان 73 متری ساخت 16 سال پیش با آسانسور و انباری رو به آفتاب با قیمت 36 میلیون و 300 هزار تومان بازسازی شده است. متر مربع برای فروش

دیدگاهتان را بنویسید