قیمت آنلاین بلیط قطار دموکراسی مشهد


قیمت بلیط قطار مشهد

خرید بلیت قطار با نزدیک شدن به عید سعید غدیر خم نسبت به هفته های گذشته افزایش یافته است و اکثر قطارهای حرکتی در روزهای آینده با ظرفیت کامل هستند. بلیت قطار تهران – مشهد در روزهای قبل از عید سعید قربان حداقل 155 هزار تومان و حداکثر 700 هزار تومان به فروش می رسد. ارزان ترین بلیط قطار تهران-مشهد برای قطارهای واگن از شرکت رجا و گران ترین بلیط قطار این مسیر برای قطارهای کوپه ای پنج ستاره تهیه می شود. به جز تهران، بلیت قطار مشهد در روزهای آینده از اصفهان، اهواز، شیراز، تبریز، بندرعباس و … فروخته می شود، حداقل قیمت بلیط قطار مشهد از تبریز 250 هزار تومان، از اهواز 344 هزار تومان، از اصفهان. 387 هزار تومان از بندرعباس 449 هزار تومان و از شیراز 466 هزار تومان می شود.
بلیط قطار تهران-مشهد; حداقل 155 هزار

به گزارش فرارو، بلیت قطار تهران – مشهد در روزهای قبل از عید سعید قربان حداقل 155 هزار تومان است. شرکت رجا این رقم را برای قطارهای واگن در نظر گرفته و در مدت 12 ساعت مسافران را از ایستگاه راه آهن تهران به مشهد منتقل می کند. ارزان ترین بلیت قطار تهران-مشهد در روزهای آینده ۱۵۵ هزار تومان به فروش می رسد در حالی که گران ترین بلیت این مسیر ۷۲۰ هزار تومان به فروش می رسد. این هزینه برای قطارهای پنج ستاره رجا یا کوپه چهار نفره دریافت می شود و مسیر تهران – مشهد در این قطار حدود 11 ساعت طول می کشد. پذیرایی و شام از جمله خدمات این قطار است و ارزش این بلیت تنها 300 هزار تومان کمتر از قیمت فعلی بلیط هواپیما تهران – مشهد است. جدای از این دو گزینه، مسافرانی که قصد دارند با قطار از تهران به مشهد بروند، می توانند بلیط قطار این مسیر را از شرکت مهتابسیر جم با قیمت ۱۹۶ هزار تومان خریداری کنند. قطارهای این شرکت از نوع کوپه شش نفره می باشد. همچنین بلیت قطار تهران – مشهد از شرکت نورالرضا برای قطارهای کوپه ای چهار نفره 257 هزار تومان است. شرکت بن ریل قیمت بلیت قطار تهران – مشهد را 281 هزار تومان اعلام کرد و قطارهای این شرکت کوپه ای چهار نفره است. بلیت قطار تهران – مشهد توسط شرکت پارسلاریم 294 هزار تومان، شرکت ریل سیر کوثر 306 هزار تومان و شرکت ریل ترابر صبا 340 هزار تومان به فروش می رسد.

قیمت بلیط قطار تهران-مشهد
شرکت نوع قطار قیمت
راجا اتوبوس 155 هزار تومان
مهتابسیر جام کوپه شش نفره 196 هزار تومان
نورالرضا کوپه چهار نفره 257 هزار تومان
بن ریل کوپه چهار نفره 281 هزار تومان
جعفری کوپه چهار نفره 294 هزار تومان
ریلسر کوثر کوپه چهار نفره 306 هزار تومان
کارگزار فردا کوپه چهار نفره 340 هزار تومان
راجا کوپه پنج ستاره چهار نفره 720 هزار تومان

قیمت بلیط قطار مشهد از شهرهای مختلف

خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد برای تعطیلات عید سعید قربان علاوه بر تهران از شهرهایی مانند اصفهان، اهواز، شیراز، تبریز و بندرعباس امکان پذیر است. قیمت بلیت قطار اصفهان – مشهد در ارزان ترین حالت 387 هزار تومان است که نورالرضا برای قطارهای مسافری چهار نفره دریافت می کند. گزینه دوم مسافران اصفهان برای خرید بلیط قطار مشهد بلیط 429000 تومانی شرکت رجا است که آن هم کوپه چهار نفره است. حداقل قیمت بلیت قطار اهواز – مشهد در روزهای آینده برای قطارهای با کوپه شش نفره 344 هزار تومان و خرید بلیت قطار مهتاب – سیر جم که کوپه شش نفره هم هست برای ساکنین 350 هزار تومان خواهد بود. اهواز. مسافران شیرازی که از این شهر قصد عزیمت به مشهد را دارند تنها یک گزینه برای خرید بلیت قطار در روزهای قبل از عید سعید فطر دارند که توسط شرکت رجا برای قطارهای چهار کوپه مسافر به قیمت 466 هزار تومان به فروش می رسد. قیمت بلیت قطار تبریز – مشهد در روزهای آینده حداقل 250 هزار تومان و حداکثر 296 هزار تومان است. گزینه ارزانتر توسط شرکت رجا برای قطارهای مسافری شش نفره و دومی برای قطارهای مسافربری چهار نفره دریافت می شود. قیمت بلیت قطار بندرعباس مشهد حداقل 449 هزار تومان و حداکثر 497 هزار تومان است. بلیت 449 هزار تومانی از شرکت ریل سیر کوثر تهیه شده و همین شرکت بلیت قطار بندرعباس – مشهد را با گزینه پذیرایی ویژه 497 هزار تومان به فروش می رساند.
قیمت بلیط قطار مشهد از شهرهای مختلف

اصل و نسب کمترین قیمت بالاترین قیمت
اصفهان 387000 تومان (کوپه نورالرضا چهار نفره) 429000 تومان (راجا کوپه چهار نفره)
اهواز 344 هزار تومان (راجا کوپه شش سرنشین) 350 هزار تومان (کوپه شش نفره مهتابسیر جم)
شیراز 466 هزار تومان (راجا کوپه چهار نفره) 466 هزار تومان (راجا کوپه چهار نفره)
تبریز 250 هزار تومان (راجا کوپه شش نفره) 296 هزار تومان (راجا کوپه چهار نفره)
بندرعباس 449 هزار تومان (کوپه چهار نفره ریلسر کوثر) 497 هزار تومان (کوپه چهار نفره ریلسیر کوثر + پذیرایی)

منبع: فرارو

دیدگاهتان را بنویسید