قابلیت سنسور دمای بدن به نسل جدید اپل واچ اضافه شده استمارک گورمن، خبرنگار فناوری بلومبرگ، گزارش داد که اپل واچ سری 8 دمای دقیقی را تعیین نمی کند، اما یک اعلان برای کاربر ارسال می کند تا به پزشک مراجعه کند یا در صورت لزوم از دماسنج دقیق استفاده کند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، مارک گورمن برای اولین بار نیست که احتمال وجود سنسور دما در سری 8 را مطرح می کند.او برای اولین بار از احتمال کار اپل بر روی این ویژگی در ژوئن 2021 خبر داد و پیش بینی کرد که احتمالاً این ویژگی منتشر خواهد شد. در مدل سال 2022 محصولات اپل. اما در ژانویه، از این پیش‌بینی عقب‌نشینی کرد و به طرفداران اپل گفت که نظارت بر قند خون از جمله ویژگی‌هایی است که باید چند سال صبر کرد.

با این حال، گورمن چند ماه بعد اعلام کرد که اپل واچ سری 8 دارای سنسور دمای بدن است و این ویژگی در دستورالعمل های تست داخلی اپل تایید شده است. گورمن اکنون می گوید او معتقد است که این ویژگی قطعا در سری 8 وجود خواهد داشت و سایر تغییرات احتمالا جزئی خواهند بود.

اندازه گیری دمای بدن راه مهمی برای شناسایی کووید-19 است و تقاضا برای دستگاه هایی که این قابلیت را دارند افزایش داده است. برخی از شرکت ها دماسنج های دیجیتالی را عرضه کرده اند که به درگاه شارژ گوشی هوشمند متصل می شوند. افزودن ویژگی دماسنج به اپل واچ، محصول اپل را با گوشی‌های هوشمند و ردیاب‌های تناسب اندام مانند محصولات Fitbit Alphabet برابری می‌کند.

به گزارش وب سایت Engjet، او هفته گذشته گزارش خود را تکرار کرد و اعلام کرد که نسل جدید اپل واچ دارای پردازنده مشابه سری 7 و سری 6 خواهد بود.البته مدل های گران قیمت اپل واچ سری 8 از نمایشگر جدیدتری استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید