فریبا نادری و همسرش چگونه آشنا شدند؟


فریبا نادری و همسرش چگونه آشنا شدند؟

اخبار بورسا: فریبا نادری که یکی از ماندگارترین نقش هایش با سریال ستایش همراه بود، از جمله بازیگرانی است که ازدواجش به یکی از ازدواج های قابل توجه تبدیل شده است.

بازیگر نقش پری سیما از طریق سام درخشانی درباره شوخی ها و شوخی های خاص خود درباره همسرش و نحوه آشنایی با او توضیح داد. وی در پاسخ به سوال مهران مدیری (ازدواج کردی؟ چی شد؟) گفت:

“والا قبول نکرد، اینطوری با هم آشنا شدیم من و برادرم با سام درخشانی همسایه بودیم و سام درخشانی گفت بیا با هم آشنا بشیم و… خلاصه بعد از چندین ماه با همدیگر آشنا شدیم و اولین باری که همدیگر را دیدیم، گفتند که می بینید، من قصد ازدواج ندارم، خیلی خوشم آمد و گفتند من هم دیدم، اما واقعاً قصد ازدواج داشتم.

و دیگه نگرفت…نه اینکه میخواست بگیره ولی گفت الان…نمیدونست من بازیگرم شاید اگه میدونست زودتر میگرفت واقعا واقعا اصرار کرد که نگرفتم و گفت با ازدواجم مشکل دارم.

حالا می گوید ای کاش زودتر می گرفت. من از او بسیار خوشحالم و او را دوست داشتم.”

فریبا نادری بازیگر محبوب سریال های تلویزیونی متولد 3 فروردین 1363 است و از سال 1382 در عرصه بازیگری فعالیت می کند.فریبا نادری و مسعود رسام در سال 1364 با یکدیگر ازدواج کردند اما زندگی مشترک آنها چند سال بیشتر طول نکشید. و مسعود رسام پس از چندین سال بیماری در سال 1988 درگذشت.

فریبا نادری پس از درگذشت مسعود رسام اعلام کرد که هرگز با افراد سینما ازدواج نخواهد کرد. 8 سال پس از درگذشت مسعود رسام، او با مهرداد طباطبایی، فعال مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد و برای دومین بار زندگی مشترک را آغاز کردند. فریبا نادری یک سال پس از ازدواج در سال 1375 مادر شد و اکنون دارای یک دختر به نام یارا است.

دیدگاهتان را بنویسید