عکس جدید فرزاد حسنی در کنار مازیار لرستانی در شو کافه لکانته


فرزاد حسنی بازیگر و مجری معروف کشورمان است که مدتی است در تلویزیون دیده نمی شود و بیشتر فعالیت هایش در رادیو و تئاتر است. امروز در ایران فورفان عکس جدیدی از فرزاد حسنی در کنار مازیار لرستانی را منتشر می کنیم.

عکس جدید فرزاد حسنی بازیگر

فرزاد حسنی عکس جدیدی از خود منتشر کرد

عکس جدید فرزاد حسنیعکس جدید فرزاد حسنی و مازیار لرستانی

درباره نمایش «لوکانته» بیشتر بدانید.

نمایش لوکانته به نویسندگی علی اصغری و کارگردانی مشترک ساقی عطایی و علی اصغری از ابتدای تیرماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود.

این نمایش که به تهیه کنندگی حمیدرضا علینژاد و کارگردانی نورالدین حیدری ماهر است، امیر گفارمنش، مهدی یگمای، فرزاد حسنی، حسین پورکریمی، فرنوش نیک اندیش و آذین رئوف به ایفای نقش می پردازند.

نوشتننوشتن

ساقی عطایی یکی از کارگردانان این اثر در گفتگویی درباره تغییر نام این نمایش گفت: پس از رایزنی هایی که از ابتدای نگارش این نمایش با علی اصغری داشتیم، نام کافه لقانته را انتخاب کردیم و بر این اساس متن را تمام کردیم و به مرکز ترخیص رفتیم و هنرهای نمایشی را فرستادیم.

نمایش “لوکانته”.

پس از بررسی نهایی تولید و در آستانه پیش فروش، در پی شکایت مدیر رستورانی همنام تولید، تصمیمی یک جانبه از سوی مرکز هنرهای نمایشی و بدون مشورت و مشورت گرفته شد. توافق با گروه و تصمیم برای تغییر نام نمایش صادر شد البته هنوز هم تعجب می کنیم که چرا مرکز هنرهای نمایشی که قرار است از گروه های نمایشی حمایت کند به ما و به نفع صاحب رستوران رای داد! در نهایت مجبور شدیم نام نمایش را از «کافه لقانته» به «لوقانته» تغییر دهیم.

عکس جدید فرزاد حسنیتئاتر نوین فرزاد حسنی

اعضای این نمایش آهنگساز: آرمین امین ترابی، خواننده: مهدی یغمایی، نوازندگان: آرمین امین ترابی (پیانو)، مسعود افجه‌هایی (گیتار)، هستی شاپوری (سرباز)، آریا شهنواز (کلارینت)، مدیر برنامه‌ریزی: عاطفه غضنفری هستند. ، دستیاران کارگردان: درینا برق، مدیر اجرایی: مرجان مومنی

فرزاد حسنیفرزاد حسنی

طراح پوستر و بروشور: محمد محدنیا، گرافیک انیمیشن: امین ملک زاده، تهیه کننده تیزر: مهدیار عارف، عکاس: مریم سعیدپو، تبلیغات مجازی: امیر قلیچ، طراح صحنه و لباس: مقدی شمیریان، دستیاران صحنه و لباس: تینا ساواج‌بالاغی، احمدی نژاد پناهی، طراح گریم: مونا جعفری، طراح صحنه: پریشاد مستوفی فرد و دستیار صحنه: محمد دانش.

پیش فروش اینترنتی نمایش «لاکانته» به کارگردانی ساقی عطایی و علی اصغری از روزهای آینده در سایت تیوال آغاز می شود.

اینستاگرام و خبرگزاری صبا

دیدگاهتان را بنویسید