عذرخواهی هالک ایرانی سجاد گریبی پس از پیروزی مقابل گوریل قزاقستانی


هالک ایرانی پس از اتفاقات عجیب چند ماه اخیر و انتشار ویدیوهایش تصمیم به مبارزه گرفت. دیشب او با یومانوف آلمات باخیتوویچ قزاقستانی با نام مستعار گوریل مبارزه کرد و به طرز وحشتناکی شکست خورد. در فور ایران عذرخواهی سجاد قریب از مردم بعد از بازی را مشاهده می کنید

عذرخواهی سجاد قریب از مردم

سجاد گریبی ملقب به هالک ایرانی پس از شکست تحقیرآمیز مقابل گوریلا قزاقستان از مردم ایران عذرخواهی کرد.

ویدیو گریه هالک ایرانی بعد از باخت

جزئیات مبارزه هالک ایرانی با گوریل قزاق

سجاد غریبی سرانجام شب گذشته در دبی اولین تجربه مبارزه خود را در رینگ داشت و به مصاف تایتان کازاق یا گوریلا کازاق رفت. مبارزه بین این دو به طور قابل پیش بینی یک فاجعه کامل بود. هیچ یک از این دو تجربه قبلی در بوکس حرفه ای یا حتی آماتور نداشتند و این در کیفیت مبارزه آنها نشان می دهد.

با این حال جومانوف آلمات باخیتوویچ به وضوح مشت های بیشتری را به زمین زد و برتری خود را بر هالک ایرانی در دیدار شب گذشته نشان داد. سجاد غریبی با همه حاشیه ها و شعارهایش در یک سال گذشته برای مارتین فورد و بعداً گوریل کازاک، جوابی برای ضربه های باخیتوویچ نداشت و کاری جز فرار و پشت کردن به حریف انجام نداد.

عذرخواهی سجاد قریبناکامی سجاد غریبی

تنها یک دقیقه از بازی در راند اول، داور وارد عمل شد و گزینه تسلیم یا ادامه مبارزه و مشورت با مربی خود را به او داد و غریبی پس از دقایقی توانست به مبارزه برگردد. او در دقیقه دوم راند اول به دویدن ادامه داد و به حریف خود پشت کرد، البته یک بار تایتان قزاق تعادل خود را از دست داد و سقوط کرد و سجاد گریبی به او حمله کرد و سعی کرد او را ناک اوت کند.

رسوایی سجاد گریبی هالک ایرانی. فرار از حریف و شکست در 2 دقیقه

سجاد گریبی که در ثانیه های اول مبارزه نفس خود را از دست می داد و مدام روی طناب می افتاد، در دقیقه دوم دور اول مبارزه به طور کامل قدرت خود را از دست داد و گوریلا کازاک با قلاب راست او را روی طناب انداخت.

در حالی که سجاد غریبی در رینگ و در دور اول سقوط کرد
او آخرین ثانیه های خود را سپری می کرد، داور مداخله کرد
او پایان مسابقه را با ناک اوت هالک ایرانی اعلام کرد

بهترین ها و روزهای شما

دیدگاهتان را بنویسید