طراحی توسط بارانا بهادری دختر خواننده معروف An Angry Girl


بارانا دختر بنیامین بهادری خواننده مشهوری است که در دو سالگی مادرش را از دست داد. امروز در ایران فور فان میخواهیم تصویری از نقاشی بارانا را برای شما قرار دهیم که دختری عصبانی را طراحی کرده است. با ما بمان

عکس بارانا از یک دختر

بارانا بهادری عکس زیر را در اینستاگرامش منتشر کرد

عکس باراناعکس بارانا بهادری

بهترین راه برای آموزش نقاشی آسان به کودکان

در عین حال، نقاشی به رشد قدرت تجسم، خلاقیت و تفکر کودک کمک می کند، می تواند در او شور و شوق یا کسالت ایجاد کند! اما چگونه می توان نقاشی را به یک فعالیت دلپذیر برای کودکان تبدیل کرد؟

1- لباس هایی بپوشید که ممکن است کثیف باشند

هنگامی که می خواهید به کودک نقاشی آموزش دهید، لباس های قدیمی یا قدیمی یا هر لباس ارزان قیمتی که بون کشیده است را به خود و فرزندتان بپوشانید. یک لباس سرآشپز که عالی خواهد بود.

عکس بارانانقاشی کودک

2- برای نقاشی آماده شوید

فکر کنید و مکانی برای آن آماده کنید. اتاقی با پنجره و تهویه مناسب. حتی بهتر از آن، می توانید آن را در فضای باز انجام دهید. اگر نزدیک حمام باشد بهتر است (دفعه بعد لباس های کثیف را سریعتر می شویید). فقط به کودک بگویید کجا نقاشی کند.

3- از ابزار رسم استاندارد استفاده کنید

مانند ویدیوی بالا، نقاشی را به روشی بسیار آسان اما سرگرم کننده به او آموزش دهید. برخی از آبرنگ ها حاوی مواد شیمیایی سمی هستند یا جوهرهای استاندارد خریداری می کنند. اطمینان حاصل کنید که هر ابزار نقاشی که خریداری می کنید برای گروه سنی بچه ها باشد و نه بزرگسالان.

عکس بارانانقاشی خلاقانه

4- به کودکان اجازه دهید دنیای نقاشی را کشف کنند

ترسیم و یادگیری پتانسیل آن زمان کمی می برد. سعی کنید به کودک موضوعی برای نقاشی بدهید. به عنوان مثال، موضوع پروژه امروز نقاشی خانه ای با پدر، مادر، برادر و خواهر شاد است.

5- آبرنگ و جوهر

این دو به هزار دلیل از بهترین ابزارهای نقاشی برای بچه ها هستند که در حوصله این مقاله نیست. بهتر است با آنها روی کاغذ، تخته طراحی یا کاغذ آبرنگ بکشید.

کودکان همیشه جذب رنگ های تند می شوند. آنها تمایلی به مخلوط شدن ندارند و می توانند سطح سفید کاغذ را با غلظت بالایی از رنگ بپوشانند. بنابراین ابزار رنگی کودکان باید غلظت رنگ مناسبی داشته باشد.

اینستاگرام و بهترین بچه

دیدگاهتان را بنویسید