صحنه پرطرفدار گریه طناز طباطبایی و جواد عزتی در کنسرت سیساد


جواد عزتی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که این روزها در حال نوازندگی در کنسرت سایصد دیده می شود. این بازیگر توانا در این نمایش با طناز طباطبایی همبازی شده است. امروز در ایران فور فان میخواهیم ویدیویی از لحظه احساسی بازی جواد عزتی در سیساد قرار دهیم.

بازی جواد عزتی در 300

لحظات دراماتیک اجرای جواد عزتی و طناز طباطبایی در کنسرت نمایش سیساد که با اشک های طناز طباطبایی همراه بود بازتاب زیادی داشت.

جواد عزتی در سی سالگیسجاد عزتی در سی سالگی

پروژه کنسرت «سیصد» کاری از سهراب پورناظری به کارگردانی امیر جدیدی و آهنگسازی تکمورس پورناظری است که رضا بهرام و طناز طباطبایی، جواد عزتی، مهران غفوریان، بهرام رادان، دلنیا آرام، منوچهر علیپور، عرفان ناصری، نیما خوانندگی می کنند. سکوت و یک امیر جدید روی صحنه خواهند رفت.

فیلمبرداری طناز طباطبایی در حال نوازندگی در سیساد

«سیصد» بر اساس نوشته «ری بردبری» طراحی و تدوین شده است.
و به موضوع کتاب سوزی و نسل کشی مغول در نیشابور می پردازد.

خلاصه نمایش سیصد

در قسمت اول اجرای «سیساد» می بینیم که چگونه دختر چنگیز مغول بدن شوهرش را با مو می پوشاند و به مخبر خود دستور می دهد که تمام کتاب های نیشابور را بسوزاند. سپس دوباره نوبت به موسیقی می رسد و تهمورس پورناظری تک نوازی را با سه تار آغاز می کند و سپس قطعه «لیلا» را به همراه گروه زهی و رضا بهرام اجرا می کنند.

جواد عزتی در سی سالگینمایش 300

قطعات نمایشی و اجراهای موزیکال در برنامه ادامه دارد و داستان غم انگیز ظلم مغولان به مردم ایران را روایت می کند. وقتی مردی که کتاب می‌سوزاند دلش را به دختری به نام ایران می‌دهد، نوبت به اجرای قطعات عاشقانه می‌رسد و وقتی کتاب‌ها می‌سوزند، مردی در زنجیر، آهنگ دردناکی می‌خواند.

سیصدسیصد

اما سرنوشت ایرانیان چیزی غیر از این رنج و اندوه است. اگرچه مغولان با اندیشه نابودی ایران و زبان فارسی، شاهنامه را به آتش کشیدند، اما تصویر خیل عظیم کودکانی که شاهنامه در دل و ذهنشان نقش بسته، نوید جاودانگی زبان و فرهنگ ایرانی و رهایی است. ایرانیان از ظلم و تاریکی.

پارسینه و هاناآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید