صحبت های جالب «نسیم رفیعی» سخنگوی اپراتور تلفن همراه


نسیم رفیعی یکی از گویندگان معروف رادیو ایران است که سال هاست همه ما صدای او را می شناسیم. امروز در ایران فور فان می خواهیم ویدیویی را برای شما قرار دهیم که در آن صحبت های نسیم رفیعی سخنگوی یک اپراتور تلفن همراه را تماشا کنید.

به روایت نسیم رفیعی

در این ویدئو گفتگوی نسیم رفیعی گوینده رادیو را مشاهده می کنید

ویدئویی از سخنرانی گوینده یک اپراتور تلفن همراه

با نسیم رفیعی بیشتر آشنا شوید

نسیم رفیعی متولد 1357 در تهران، گوینده، صداپیشه، صداپیشه و مدرس رادیو در ایران است. او سخنگوی اپراتورهای تلفن ایرانسل و رایتل است. صدای آنها عباراتی مانند «مشترک مورد نظر در دسترس نیست» و «مشترک مورد نظر قطع است» ضبط شده است که برای بسیاری از ایرانیان آشناست.

نسیم رفیعی راوینسیم رفیع

زندگی هنری

زندگی حرفه ای نسیم رفیعی از سال 1375 (1376) با گویندگی رادیو در ایران آغاز شد. وی گوینده شبکه های مختلف رادیویی از جمله رادیو پیام، رادیو ایران، رادیو صبا، رادیو نمایش و رادیو جوان بوده و همکاری وی با اکثر این شبکه ها همچنان ادامه دارد.

برنامه های رادیویی فعلی او شامل برنامه ناهار دوشنبه رادیو پیام، برنامه «صبح جمعه با شما» رادیو ایران و برنامه های «رادیو صفا» و «بومرنگ» رادیو صبا است.

نسیم رفیعی راویراوی رفیع

نسیم رفیعی به عنوان یک حرفه ای در ساخت بسیاری از تیزرهای تبلیغاتی برندهای معروف ایرانی مانند مای بیبی، پرژک، مبلمان فاما، شوکوپارس و … و همچنین دوبلور، دوبله تعداد زیادی فیلم خارجی ایفای نقش کرده است. و انیمیشن ها است.

نسیم رفیعی بیش از سه سال است که به عنوان مدرس قصه گویی و بلاغت رادیویی فعالیت می کند و دوره های آموزشی مقدماتی و پیشرفته مختلفی را در این زمینه برگزار کرده است.

اینستاگرام و ویکی پدیا

دیدگاهتان را بنویسید