شباهت بی نظیر «پریچر قنبری» به مادر جوانش


پریهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی است که مدت ها پیش به همراه دو فرزندش به خارج از کشور مهاجرت کرده است. امروز در ایران فورفان می خواهیم عکسی از مادر پریچر قنبری که شباهت زیادی به دخترش دارد را منتشر کنیم.

عکس مادر پریچهره قنبری

عکس مادر پریهر قنبری

مادر بی چهره قنبریعکس مادر پریچهره قنبری

مشکلات روانی بعد از طلاق

طلاق مشکلات روحی زیادی را برای افراد به همراه دارد. مهمترین آنها افسردگی است. افسردگی ناشی از حوادث تلخ زندگی مانند طلاق با افسردگی بالینی متفاوت است و به آن اختلال سازگاری یا افسردگی موقعیتی می گویند. افسردگی بالینی و افسردگی موقعیتی در افراد متفاوت است. برای برخی افراد، افسردگی پس از طلاق ممکن است با رفتارهای دیگری مانند علائم زیر همراه باشد:

بی توجهی به مسئولیت ها
پرهیز از همراهی خانواده و دوستان
عملکرد ضعیف در محل کار به دلیل عدم تمرکز
نبرد

اگر هر یک از این رفتارها را تجربه می کنید یا احساس می کنید که قبل و بعد از طلاق مشکلات روحی و روانی داشته اید، به مشاوره طلاق فکر کنید.

مادر بی چهره قنبریبعد از طلاق

علائم افسردگی پس از طلاق

اکثر مردم فکر می کنند که غم و اندوه نشانه افسردگی است. با این حال، غم و اندوه تنها یکی از چندین نشانه افسردگی است. سایر علائم این مشکل عبارتند از:

از دست دادن اشتها
از دست دادن علاقه به فعالیت های لذت بخش قبلی
مشکلات خواب یا بی خوابی
تحریک پذیری
خستگی
گریه کردن
مشکلات تمرکز
احساس ناامیدی و بدبینی و همچنین از دست دادن عزت نفس
افکار خودکشی و حتی اقدام به خودکشی

برای تشخیص افسردگی، حداقل پنج مورد از این علائم باید بیش از یک ماه در فرد وجود داشته باشد.

طلاقطلاق

مردان و زنان افسردگی را متفاوت تجربه می کنند. افسردگی در زنان اغلب به صورت احساس غم و اندوه، بی ارزشی و گناه ظاهر می شود. در حالی که مردان از تحریک پذیری، مشکلات خواب و سوء مصرف مواد رنج می برند. به طور کلی زنان قبل و بعد از طلاق بیشتر از مردان از مشکلات روانی رنج می برند. با این حال، مردان به ندرت در مورد مشکلات روانی خود صحبت می کنند.

اینستاگرام و سیمیاروم

دیدگاهتان را بنویسید