سیروان و زانیار خسروی تولد مادر جوان خود را تبریک گفتند


زانیار و سیروان خسروی دو برادر مشهور موسیقی پاپ کشور هستند که طرفداران زیادی دارند. این دو برادر آهنگ های زیبایی ساخته اند. امروز در ایران فورفان می خواهیم عکسی از مادر سیروان و زانیار که زانیار به مناسبت تولد مادرش منتشر کرده است را قرار دهیم.

تولد مادر سیروان و زانیار

زانیار خسروی عکس زیر را در اینستاگرامش منتشر کرد.

مادر سیروان و زانیارتولد مادر سیروان و زانیار

موسیقی پاپ چیست؟

پاپ، اگرچه کاملاً از موسیقی کلاسیک، موسیقی هنری یا موسیقی هنری است
و موسیقی محلی متمایز است، اما از اصطلاح پاپ
از جمله بسیاری از قطعات موسیقی راک، هیپ هاپ،
شامل اپرای کانتری و راک می شود، می توان گفت موسیقی پاپ تعریف دقیقی ندارد.

موسیقی پاپ به طور کلی به موسیقی ای گفته می شود که به صورت تجاری تولید می شود یا هدف از تولید آن سود مالی است. به گفته سایمون فریت، منتقد موسیقی و جامعه شناس متخصص در موسیقی عامه پسند، موسیقی پاپ به عنوان یک صنعت شناخته می شود تا یک هنر. البته این موسیقی را می توان از نظر بازاری، ایدئولوژیکی، تولیدی و زیبایی شناختی تفسیر کرد. در واقع «پاپ» طوری طراحی شده است که برای همه جالب باشد و نه از جای خاصی می آید و نه نیازی به استفاده از طعم خاصی دارد.

موسیقی پاپ چیست؟موسیقی پاپ چیست؟

موسیقی پاپ

این موسیقی در نتیجه هیچ میل معناداری ایجاد نشده است و تنها آرزوی سازندگان آن سود و پاداش مادی است و با تعاریف موسیقیایی نیز بسیار محافظه کارانه است. موسیقی پاپ چیزی است که از بالا (شرکت‌های ضبط صدا، تولیدکنندگان رادیو و تبلیغ‌کنندگان) تهیه شده است، که مورد تقاضای مردم نیست. پاپ موسیقی است که به صورت حرفه ای تهیه و بسته بندی می شود و چیزی نیست که بتوان آن را مطابق سلیقه یا فرم شما تغییر داد.

مادر سیروان و زانیارموسیقی پاپ

به عبارت دیگر موسیقی پاپ نوعی موسیقی است که از دهه 1950 شروع شد و آنچه در این مجموعه گنجانده شده است معمولاً برای گروه زیادی از مردم جذابیت دارد. با ظهور صفحات پلاستیکی یا وینیل در دهه 1930 تا ظهور لوح فشرده یا سی دی در دهه 1980، موسیقی ضبط شده بیشتر از موسیقی زنده قابل دسترسی شد.

اینستاگرام و باریتون

دیدگاهتان را بنویسید