سلفی جدید جواد عزتی و همسرش مه لگا باقری پس از شایعه طلاق


جواد عزتی بازیگر جوان کشورمان است که با بازی در فیلم ها و سریال های مختلف استعداد و توانایی های خود را به اثبات رسانده است. مدتی است که شایعات طلاق و همسرش به گوش می رسد. امروز در ایران فور فان می خواهیم سلفی جدیدی از جواد عزتی و همسرش را برای شما قرار دهیم.

سلفی جدید جواد عزتی و همسرش

عکس جواد عزتی در کنار همسرش مه لقا باقری، علی شادمان، مهران غفوریان و محمد کارت در بک استیج نمایش «سی صد» را در ادامه مشاهده می کنید.

سلفی جدید جواد عزتی و همسرشسلفی جدید جواد عزتی و همسرش مه لگا

سخنرانی جواد عزتی در نشست خبری سیساد

کنسرت «سیصد» با حضور جواد عزتی و جمعی از دست اندرکاران این پروژه در فضای باز در مجموعه فرهنگی تاریخی «سعد آباد» تهران برگزار شد.

چهارشنبه 20 خرداد ماه عوامل کنسرت «سی ساد» به تشریح پروژه موزیک درام پرداختند.

جواد عزتی: هر وقت در عرصه سینما اوقات فراغت داشتم، در حوزه تئاتر کار می کردم

جواد عزتی در این نشست خبری با تسلیت حادثه آبادان گفت: از آنجایی که تئاتر کار می کردم حضورم در این پروژه اصلا عجیب نیست. در این زمینه وقتی عشق به کشور را در این گروه دیدم خوشحال شدم که به من گفت و از صمیم قلب خوشحالم که در این پروژه هستم.

سلفی جدید جواد عزتی و همسرشجواد عزتی در سی سالگی

و افزود: هر زمان که وقت آزاد در عرصه سینما دارم در عرصه تئاتر فعالیت می کنم و همچنین می دانم که وضعیت تئاتر در وضعیت بسیار بدی قرار دارد. حادثه کرونا شرایط سختی را به وجود آورد که ما موظف هستیم با تحقق چنین پروژه هایی دوباره مخاطب را به این سمت بکشانیم زیرا گره کار در دست مخاطب باز می شود.

باید فرهنگ تماشای تئاتر را احیا کنیم و این عادت را در خانواده ها ایجاد کنیم که به دوران شکوه گذشته برگردند.

اینستاگرام و برنا

دیدگاهتان را بنویسید