سقوط گروه باخمن کاهش یافت


سقوط گروه باخمن کاهش یافت

اخبار بورسا: گروه بهمن از اجرای طرح ویژه پاییز 1401 به بهانه آغاز فصل پاییز خبر داد. این طرح از 1 لغایت 11 آبان ماه به مدت 10 روز کاری اجرا می شود.

این طرح با شعار «ما همیشه مراقب شما هستیم» اجرا خواهد شد. در این طرح که شامل خودروهای بهمن موتور بدون گارانتی و خارج از گارانتی می شود. در طرح پاییزه گروه بهمن خدمات تعمیرات و قطعات سرویس دوره ای و برخی از قطعات مشمول طرح شامل باتری، برف پاک کن، شمع و ترموستات با تخفیف به مشتریان ارائه می شود.

در طرح پاییزه 1401، حق سرویس دوره ای خودروهای بدون گارانتی و سرویس دوره ای رایگان است و حق سرویس دوره ای خودروهای گارانتی با 50 درصد تخفیف ارائه می شود. علاوه بر این تخفیفات، مواد مصرفی شامل روغن موتور، فیلتر روغن، فیلتر هوا، فیلتر کابین و ضد یخ با 15 درصد تخفیف و لوازم یدکی شامل باتری، برف پاک کن، شمع و ترموستات با 20 درصد تخفیف و هزینه تعویض قطعات همچنین در طرح گنجانده شده است شامل 50 درصد تخفیف.

خودروهای دیگنیتی، فیدلیتی، مزدا 2، مزدا 3، هاوال H2، B30، B50، وانت مزدا، کارا وانت، پیکاپ کاپرا و لندمارک در طرح گنجانده شده است و مشتریان عزیز بهمن موتور می توانند به نمایندگی های منتخب بهمن موتور مراجعه و یا وقت قبلی، شرکت کنند. در طرح آنلاین و از راهنمایی کارشناسان پذیرش و کارشناسان فنی آژانس برای استفاده از این طرح بهره مند شوید.

لازم به ذکر است که طرح خدمات پس از فروش بهمن موتور در هر فصلی از سال اجرا می شود تا صاحبان گران قیمت محصولات بهمن موتور در درازمدت از استهلاک قطعات یدکی مهم خودرو جلوگیری کرده و عملکرد خودروی خود را بهبود بخشند. با استفاده از تخفیف پنج نفر از مشتریان شرکت کننده در این طرح یک بسته هدیه موتور بهمن را در قالب قرعه کشی دریافت خواهند کرد.

برای اطلاع از نمایندگی های منتخب و لیست قطعات درگیر در پروژه به سایت گروه بهمن مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید