سرگرمی مهیج و مجلل هانیه غلامی بر فراز آسمان کیش


هانیه غلامی بازیگر جوان سینمای ایران و دختر لادن سلیمانی بازیگر است که به همراه مادر و خاله خود به جزیره کیش سفر کرده است. امروز در ایران فور فان میخواهیم ویدیویی از تفریح ​​هانیه غلامی در کیش در حال پرواز در آسمان قرار دهیم.

سرگرمی هانیه غلامی در کیش

در این ویدیو تفریح ​​هانیه گلامی در کیش را مشاهده می کنید

ویدئویی از پرواز این بازیگر زن بر فراز جزیره کیش

انواع فعالیت های آبی در کیش

پاراسلسوس

پاراسلینگ نوعی تفریح ​​آبی است که در آن علاقه مندان با یک چتر با طناب به طول 150 متر به یک قایق موتوری متصل می شوند. وقتی قایق با سرعت روی آب حرکت می کند، کم کم در آسمان پرواز می کنید و اوج هیجان را در آسمان آبی و در آب های شفاف خلیج فارس تجربه خواهید کرد. امکان استفاده از چتر پاراسل یک نفره، دو نفره و سه نفره (دو بزرگسال و یک کودک یا دو کودک و یک بزرگسال) وجود دارد.

سرگرمی هانیه غلامی در کیشسرگرمی کیش

اتوبوس شاتل

لذت شاتل این است که روی یک لوله می نشینید و قایق تندرو شما را در امتداد سطح آب می کشد. شاتل برای یک نفر قابل استفاده نیست و باید حداقل دو نفر باشد و افراد 6 سال به بالا با رضایت والدین خود می توانند از شاتل استفاده کنند. مدت زمان استفاده از شاتل حدود 15 دقیقه است.

شیرجه زدن

غواصی یکی از بهترین تفریحات آبی کیش است که گردشگران می توانند در تمام طول سال از آن لذت ببرند. کیش دارای مراکز آموزشی و تفریحی غواصی فراوانی است که این جزیره را به قطب غواصی کشور تبدیل کرده است. شنا با ماهی ها و حیوانات دریایی کیش بدون شک تجربه ای فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد و حتی اگر شنا بلد نیستید می توانید با مربی و وسایل لازم وارد آب شوید.

سرگرمی هانیه غلامی در کیشتفریح ​​در کیش

اسکوتر زیر آب

این وسیله یکی از هیجان انگیزترین تفریحات آبی جزیره است که به شما امکان سفر به اعماق خلیج فارس و تماشای دنیای زیر آب و ماهی های رنگارنگ خلیج فارس را می دهد. اسکوتر یکی از انواع غواصی است، فقط با کمک موتور زیر آب می توانید با کمک مربی 10 متر زیر آب حرکت کنید.

اینستاگرام و کجارو

دیدگاهتان را بنویسید