سرماخوردگی را با این غذا غلبه کنید


سرماخوردگی را با این غذا غلبه کنید

به گزارش دموکراسی آنلاین؛ از آنجایی که ویتامین C در این قرمز خوشمزه به وفور یافت می شود و همچنین سرشار از فیبر، مواد معدنی و آنتی اکسیدان است، می تواند به تحریک و تولید آنتی بادی ها و گلبول های سفید خون کمک کند و آنها را با سرماخوردگی و سایر ویروس ها مبارزه کند.بیماری های عفونی.
احتمالا بعد از خواندن این عنوان یاد رژ لب فروشان دوران کودکی تان افتادید که در روزهای سرد زمستان ما را گرم می کردند و رنگ و بوی لب های فروشنده آنقدر مجذوب لب های فروشنده شده بودیم که حتما لب های شیرینی داشتیم، اما می دانید این کارها را انجام دهید. لب های گرم و خوشمزه فقط در طول روز ما را گرم می کنند. آیا شب های سرد و طولانی زمستانی نیستند و می توانند به طور معجزه آسایی در درمان سرماخوردگی موثر باشند؟ تعجب نکنید، اما بدانید که به گفته برخی از متخصصان، خواص لب حتی بیشتر از خواص شلغم است و به طور طبیعی موثرتر است!
از آنجایی که ویتامین C در این قرمز خوشمزه به وفور یافت می شود و همچنین سرشار از فیبر، مواد معدنی و آنتی اکسیدان است، می تواند به تحریک و تولید آنتی بادی ها و گلبول های سفید خون کمک کند و آنها را با سرماخوردگی و سایر ویروس ها مبارزه کند.بیماری های عفونی. به علاوه، لبو منبع بتائین و کولین است و توانایی کاهش التهاب مزمن را دارد، بنابراین لبو را نادیده نگیرید.
البته به خاطر داشته باشید که بهترین راه برای استفاده از لیپوماتیک به خصوص در زمان سرماخوردگی، مصرف آن بدون قند است، زیرا خود شکر می تواند سیستم ایمنی بدن را کاهش دهد. نگران نباشید، لیپوماتیک بدون قند آنقدر خوشمزه است که عاشق آن خواهید شد و حتی می خواهید آن را با ماست یا انواع دیگر آن بنوشید. به یاد داشته باشید که بالم لب برای بیماران دیابتی نیز زنگ خطری محسوب می شود و دیابتی ها باید در مصرف آن احتیاط کنند.