ست قرمز و مشکی شیدا یوسفی “بازیگر مرجان در سریال ظهر خ” در جشن تولدش


شیدا یوسفی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که با بازی در سریال نون خ. او در این سریال نقش مرجان را بازی کرد. امروز در ایران فور فان می خواهیم عکسی از جشن تولد شیدا یوسفی برای شما قرار دهیم که استایل متفاوتی دارد.

تولد بازیگر شاد یوسف

عکسی از شیدا یوسفی در روز تولدش

تولد شیدا یوسفیتولد بازیگر شاد یوسف

درباره شیدا یوسفی بیشتر بدانید

شیدا یوسفی متولد 20 آذر 1365 در تهران است. او اخیرا در فیلم ممنوعه بازی کرده است. این سریال دائما داستان سه نسل را روایت می کند، از دغدغه های امروز جوانان تا آسیب های ناشی از مشکلات خانوادگی و اجتماعی.

داستان با زندگی نجیب زاده ای به نام سامی شروع می شود. او بوکسوری است که در رینگ های مخفی بازی می کند. سامی همزمان با شرکت در مسابقه بوکس از زندگی خود برای مخاطبان تعریف می کند و داستانی را به آنها معرفی می کند که در آن نقش اصلی را بازی می کند.

تولد شیدا یوسفیشیدا یوسفی بازیگر نون خ

آغاز فعالیت شیدا یوسفی

او فعالیت خود را در عرصه هنر با همکاری کارگردان و منشی صحنه آغاز کرد. اولین حضور تلویزیونی او در سریال «مهندس بچه» بود. سریال «مهندس بچه» یک درام اجتماعی پر خاطره است که داستان آن از دهه 60 شروع شد و تا سال های بعد در دهه 90 ادامه داشت.

داستان The Kid Engineer متاثر از وقایع تاریخی است و اتفاقات تلخ زیادی را از آن سال ها در بر می گیرد. داستان سریال در تاریخ معاصر روایت می شود و در سه مرحله کودکی، نوجوانی و جوانی قهرمان داستان، اتفاقات مختلفی در خط اصلی داستان رخ می دهد.

تولد شیدا یوسفییک بازیگر جوان

آثار شیدا یوسفی

مثل «ممنوعه»، «مهندس بچه»، «سه در یک خط»، «پوست موز»، «رگ خواب»، «بهشت»، «این سیب هم برای توست»، «یاسین»، «نقش نگار» آقای الف، “سگ های گرد و خاکی”، “هیچ جا هیچکس”، “رسوایی”، “چرخش مادر”، “چگونه میلیاردر شدم”، “بوی گندم / اینجا تاریک نیست”، “روشن شد” حضور داشت. به عنوان “بازیگر”، “دستیار اول کارگردان”، “منشی صحنه”، “برنامه ساز”، “دستیار برنامه ریزی”.

اینستاگرام و کلمات جدید

دیدگاهتان را بنویسید