سایپاپرس به دنبال مذاکره با صنعت گران است


به گزارش سایپانیوز، ابراهیم کلی پور با بیان مطلب فوق افزود: این رویداد می تواند فرصت و بستر مناسبی برای نمایش توانایی ها، خلاقیت ها و ایده های نو متخصصان توانمند و معرفی محصولات و خدمات سایپاپرس باشد.
وی تاکید کرد: این شرکت برای ارائه هر چه بیشتر خود در نظر دارد در مذاکره با بازدیدکنندگان، صنعتگران و متخصصان حضوری موثر و پربار در این نمایشگاه داشته باشد. قطعا حضور این نمایشگاه با توجه به اهداف شرکت سایپاپرس در زمینه توسعه محصول، فروش و فعالیت های مرتبط می تواند موثر باشد.
مدیرعامل شرکت سایپاپرس افزود: برای نمایش انواع قطعات و کیت های پرس تولیدی این شرکت و به نمایش گذاشتن توانمندی های تولیدی و فنی آن، ماکت قطعات پرس خودرو شاهین و قطعات و کیت هایی مانند درب جک J4 و مجموعه درب ها نیز مورد استفاده قرار گرفت. Quick را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهید. در عین حال شرایط نمایش فیلم و تصاویر و انبوهی از اطلاعات علمی و فنی به صورت صوتی و تصویری فراهم است.
وی تصریح کرد: قطعات و ست های پرس های تولیدی در شرکت سایپاپرس از سطح کیفی خوبی برخوردار است و در این راستا با استفاده از تمامی تجهیزات به ویژه توانمندی های سازمان مدرن، تولید مکانیزه با روشی نوین انجام می شود. اتوماسیون که شامل جعبه های اتوماسیون، خطوط پرس غلتکی و خطوط لبه زنی درب خودرو می باشد و با استفاده از این روش ها و استقرار یک سیستم خودکنترلی موثر و سیستم های مدیریت کیفیت، یک سیستم تضمین کیفیت قدرتمند در کشور ایجاد شده است. این شرکت.
قلی پور افزود: قطعات تولیدی سایپاپرس بر اساس آخرین نقشه ها و مدارک مورد تایید و کنترل سایپا و با استفاده از تجهیزات و ابزار استاندارد مورد تایید سایپا و با در نظر گرفتن قطعات اصلی خطوط خودروسازان و بازار قطعات یدکی تولید می شود. به منظور حفظ و حراست از این امانت و جلوگیری از سوء استفاده از برندهای قاچاق و تقلبی، اجرای سیستم ردیابی و شناسایی و ایجاد برند و علامت گذاری بر روی قطعات از اقدامات این شرکت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید