سامسونگ در حال کار بر روی یک فناوری حلقه هوشمند جدید است


سامسونگ ممکن است در حال کار بر روی یک گجت ردیابی سلامت پوشیدنی به نام حلقه گلکسی باشد.

در حالی که بسیاری از ما ساعت‌های هوشمند یا ردیاب‌هایی را در اطراف مچ خود می‌بندیم تا آمارهایی مانند گام‌های روزانه و ضربان قلب را بررسی کنیم، ساعت‌های هوشمند جایگزینی راحت و سبک هستند – و به نظر می‌رسد که محصول جدیدی به زودی عرضه می‌شود. در این دسته خواهیم دید.


به گزارش ایتنا و به نقل از تک رادار، پتنت سامسونگ برای دستگاه حلقه هوشمند در فروم Naver کره جنوبی گزارش شده است و به نظر می رسد این دستگاه ممکن است مجموعه ای از ویژگی های مشابه گلکسی واچ 5 داشته باشد. فراهم کند


البته طبق معمول پتنت ها (برنامه های ثبت اختراع) باید به خاطر داشت که آنها فقط نشان دهنده پروژه های تحقیق و توسعه ای هستند که در داخل یک شرکت انجام می شود و تضمینی برای عرضه نهایی یک محصول نیست. با این حال به نظر می رسد سامسونگ حداقل در حال بررسی امکانات خود در زمینه حلقه های هوشمند است.


در حال حاضر، بزرگترین برند در باندهای هوشمند Oura است، با نسل سوم باندهای هوشمند Oura دارای ویژگی‌هایی مانند نظارت ۲۴ ساعته ضربان قلب، ردیابی خواب و حتی برخی تمرین‌های تمرکز حواس است. این محصول با قیمت 299 دلار به فروش می رسد.


به گفته منابع، سامسونگ قصد دارد یک مانیتور ضربان قلب نوری و عملکرد ECG (الکتروکاردیوگرام) را در حلقه هوشمند خود قرار دهد. استفاده از الکتروکاردیوگرام برای نظارت بر بی نظمی ریتم قلب است.

 

انگشتر هوشمند


 

تجزیه و تحلیل: حلقه هوشمند در مقابل ساعت هوشمنداین گجت‌های پوشیدنی می‌توانند ساعت‌های هوشمند را در چندین زمینه شکست دهند، از جمله عمر باتری – حلقه Oura می‌تواند یک هفته کامل با یک بار شارژ دوام بیاورد.


این بند همچنین نسبت به ساعت‌های هوشمند یا حتی ردیاب‌های تناسب اندام ساده‌تر که در اطراف مچ استفاده می‌شوند، دستگاه محتاط‌تری است.
اگر در ورزش ها و ورزش های شدید شرکت می کنید، ممکن است احساس سبک تر و پایدارتر حلقه هوشمند را در مقایسه با جایگزین های آن دوست داشته باشید.


وقتی صحبت از نظارت بر کیفیت خواب به میان می آید، می توان گفت که هر چه دستگاهی مختل کننده کمتر باشد، بهتر است. بسیاری از ما قبلاً به استفاده از حلقه عادت کرده‌ایم – چه برای نامزدی، ازدواج یا فقط برای تزئین – و بنابراین استفاده از حلقه‌های هوشمند چندان دور از ذهن نیست.


سامسونگ به وضوح در حال انجام تحقیقات خود قبل از تصمیم گیری برای راه اندازی یک حلقه هوشمند است، و این تنها شرکتی نیست که به دنبال جای پایی در بازار است: Fitbit، در میان دیگران، گفته می شود که در حال کار روی این حلقه هوشمند است.

دیدگاهتان را بنویسید