زمان ممکن برای معرفی گوشی تاشو گوگلپیکسل 7، پیکسل 7 پرو و ​​پیکسل واچ گوگل هفته گذشته معرفی شدند و اگر طرفداران فناوری درست بگویند، این شرکت می تواند سال آینده از اولین گوشی تاشو خود رونمایی کند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، راس جونگ، یکی از افراد شناخته شده فناوری معتقد است که گوشی پیکسل فولد در سه ماهه اول سال 2023 توسط گوگل رونمایی خواهد شد. اظهار نظر وی در واکنش به توییت رولاند کوانت بود که مدت کوتاهی پس از عرضه محصول به بازار عرضه شد. گوگل که پرسید: چه اتفاقی برای پیکسل تاشو افتاد؟ یونگ به او پاسخ داد: سه ماهه اول، که مطمئناً منظورش سال آینده بود.

سپس کاربر دیگری از یونگ پرسید که آیا تلفن تاشو گوگل لغو شده است یا خیر. یونگ گفت: «آخرین باری که در مورد آن شنیدم و گزارش شد، قرار بود عرضه این گوشی در ژانویه آغاز شود.» یونگ قبلا پیش‌بینی کرده بود که این گوشی در بهار سال 2023 در ایالات متحده عرضه شود.

بر اساس گزارش وب سایت Android Police، نیویورک تایمز ماه گذشته گزارش داد که گوگل در مسیر راه اندازی گوشی پیکسل فولد در سال 2023 است. گوگل بخشی از تولید گوشی های هوشمند خود را از چین به ویتنام منتقل کرده و اعلام کرده است که قصد دارد نیمی از گوشی های هوشمند خود را تولید کند. سال آینده گوشی های شما در این کشور گران خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید