رکورد حمل و نقل هوایی کالا با 12000 پهپاداین قرارداد با کمک پهپادها رکورد جدیدی را در زمینه حمل و نقل هوایی تجاری بار در جهان به ثبت خواهد رساند.

به گزارش ایتنا از مهر، پهپاد 198 Wing Copter که برای این منظور ساخته می شود دارای طول بال 198 سانتی متر است و می تواند حداکثر 6 کیلوگرم بار را حمل کند.

این پهپاد دارای هشت ملخ نصب شده بر روی ملخ است که از بال ها به جلو و عقب امتداد می یابند. چهار پایه خارجی و پیکربندی آیرودینامیکی از مزایای این پهپاد است. برای ایجاد کشش افقی، دو پایه جلو 90 درجه به جلو متمایل شده اند و دو پایه عقب عقب کمی کج شده اند.

حداکثر سرعت این پهپاد 144 کیلومتر در ساعت است و می تواند حداکثر 110 کیلومتر را طی کند. سازگاری با شرایط آب و هوایی مختلف یکی دیگر از مزایای این محصول این است که در هر ماموریت می تواند به طور متوسط ​​تا سه بسته را در مکان های مختلف تحویل دهد. نرم افزار طراحی شده برای نظارت و کنترل این پهپادها می تواند تا 10 پهپاد را به طور همزمان کار کند.

استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در آفریقا برای حمل و نقل بسیار معقول است، زیرا فقدان زیرساخت های این قاره نه تنها مانعی برای توسعه اقتصادی است، بلکه سلامتی را نیز مختل می کند. این ناوگان هواپیماهای بدون سرنشین کالاها، داروها، نمونه های آزمایشگاهی و واکسن ها را به سرعت و با دقت به مکان های دور تحویل می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید