رنگ صورتی برای دیوار اتاق خواب با عکس


بر اساس گزارش ها چک لیست نظارت بر معماری: صورتی برای دکوراسیون دیوار اتاق خواب – چه برای راحتی، تجمل، عظمت و یا حتی عجیب و غریب – تم صورتی همیشه خلق و خوی ایجاد می کند. اما همه چیز به ترکیب رنگ هایی که انتخاب می کنید برمی گردد.

امروزه، گرایش های رنگی استفاده از رنگ های مختلف را برای جلوه های داخلی چشمگیر ترکیب می کند. این منجر به ایجاد یا شکسته شدن کل طراحی اتاق می شود. ترکیب رنگ‌ها برای دیوارها با رنگارنگ‌ترین روش‌ها آزمایش شده است و هیچ‌گاه فضای داخلی جذاب‌تر و جذاب‌تر به نظر نرسیده است!

رنگ صورتی برای دیوارها دو رنگ صورتی برای دیوارهای اتاق خواب از محبوب ترین سبک ها برای دکوراسیون منزل هستند. صورتی به دلیل توانایی آن در تکمیل هر رنگ و ادغام یکپارچه با هر فضای داخلی یک رنگ مورد علاقه است.

صورتی برای دیوارها
صورتی برای دیوارها

ما لیستی از 10 رنگ صورتی برتر را به صورت ترکیبی از دو رنگ برای دیوارهای اتاق خواب برای شما آورده ایم.

10 رنگ برتر برای دیوارها

رال مرجانی و بژ: مرجان هر فضایی را بسیار تازه و جدید می کند. این یک سایه زیبا برای تأکید بر فضا یا ایجاد یک بیانیه است. با توجه به رنگ مخملی آن برای دیوارهایی که مرکز توجه است ایده آل است. این می تواند جذابیت را افزایش دهد و با حداقل دکوراسیون توجه شما را به خود جلب کند. مرجانی یک ترکیب رنگ صورتی زیبا برای اتاق خواب است که می توانید در مواقعی که می خواهید ظاهر چوب عمیق را بهتر جلوه دهید یا از نور طبیعی و مصنوعی استفاده کنید. سایه خاموش صورتی یا بژ به عنوان ترکیب رنگ با مرجانی مناسب است.

  • صورتی برای دیوارهای صورتی و صورتی Meschitolian برای دیوارها: صورتی یک رنگ صورتی زیبا و هیجان انگیز است که به خوبی با آبی، سبز و قرمز ترکیب می شود. این رنگ صورتی رنگ های خاکستری لطیفی در عملکرد خود در نورهای مختلف دارد. این یک سایه بسیار پررنگ است که به عنوان ترکیبی از دیوارهای اتاق خواب عالی است. خاکستری همیشه امن ترین رنگ با صورتی است، اما می توانید مشکی یا آبی تیره را نیز به عنوان یک عنصر متضاد در نظر بگیرید. سعی کنید از این رنگ صورتی در پشت تخت یا اطراف محل پانسمان استفاده کنید تا ظاهری چشمگیر ایجاد کنید.
  • صورتی برای دیوار صورتی کم رنگ و بنفش صورتی برای دیوار: این رنگ صورتی تقریبا نامرئی است زیرا بسیار شبیه به سفید با صورتی شفاف است. اگر از طرفداران پالت های ظریف یا پاستلی هستید، این برای شماست. صورتی کم رنگ را می توان به راحتی با رنگ های روشن مانند قرمز ترکیب کرد تا ترکیبی چشمگیر از دو رنگ برای دیوارهای اتاق خواب باشد. ممکن است بخواهید برای تکمیل این رنگ و مرتب کردن اتاق خود به یک طاووس یا بنفش روشن نگاه کنید. این رنگ صورتی به عنوان رنگ پایه برای کل اتاق خواب شما ایده آل است.
  • صورتی برای دیوارها
    صورتی برای دیوارها

    رز صورتی و صورتی کم رنگ: طراحی ویلا شهری و ساخت خانه شهری برای ویلا حدود صد نوع رز صورتی وجود دارد که گوشواره صورتی را به شدت توصیه می کنیم، این رنگ محبوب ترین رنگ است. این رنگ به خودی خود یک انتخاب رنگ ایده آل است، اما با سایه ای کم رنگ مانند صورتی کم رنگ یا سفید، رنگ بندی زیبایی برای دیوارها ایجاد می کند. استفاده از این ترکیب در اتاق خواب باعث افزایش احساس صمیمیت و اشتیاق می شود. این یک سایه عالی برای اتاق های بزرگ با نور طبیعی و مصنوعی قوی است.

  • صورتی قرمز و خاکستری برای دیوار: این یک سایه زیبا از صورتی است که در وسط رنگ برهنه یا پاستلی قرار دارد، اما کمی تیره تر از صورتی کم رنگ است. رنگ بسیار ملایم است و هاله شکننده را از بین می برد. به فضا حسی باز و کامل می دهد. رژگونه با هر رنگ خاکستری به زیبایی ترکیب می شود. همچنین می توانید از ناپ با رژگونه به عنوان یک ترکیب رنگ زیبا استفاده کنید. استفاده از رژگونه به عنوان رنگ اصلی دیوار اتاق خواب می تواند به ایجاد حس تقارن در اتاق کمک کند. سپس می توانید از لکه های خاکستری اطراف چراغ ها، قفسه ها و کابینت های خود برای جلوه ای چشمگیر استفاده کنید!

رنگ دیوار صورتی هلویی و آبنوسی: هلویی یکی از سایه های مطمئن صورتی است که می توانید در اتاق خواب خود زنانه به نظر برسید. هلویی یکی از شیک ترین و مدرن ترین سایه های صورتی است و در ترکیب با رنگ های سفید، آبنوسی یا خاکستری تیره، ترکیب رنگی فوق العاده برای دیوارها ایجاد می کند. بسته به رنگ، می توانید این صورتی دو رنگ را برای دیوارهای اتاق خواب یا لهجه ها ترکیب کنید.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه:

ویژگی های رنگ چند رنگ

رنگ آمیزی فوری ساختمان

مزونت | طراحی ساختمان خانه پنت هاوس بساز

طراحی حیاط ویلا

گچ

دیدگاهتان را بنویسید