دکوراسیون منزل نفیسه روشن در تهران زیبا و بسیار شلوغ است


نفیسه روشن بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران است که در سال های اخیر با جنجال ها و جنجال های روانی مواجه شده است. ماجرای طلاق از یک سو و مشکلات مربوط به ژیلا صادقی و همسرش از سوی دیگر او را نیز درگیر کرده بود. امروز در ایران فور فان می خواهیم تصاویری از دکوراسیون منزل نفیسه روشن را برای شما قرار دهیم

دکوراسیون منزل نفیسه روشن

عکس هایی از خانه نفیسه روشن که او منتشر کرد

دکوراسیون منزل نفیسه روشندکوراسیون منزل نفیسه روشن بازیگر
دکوراسیون منزل نفیسه روشنخانه نفیسه روشن

داستان خودکشی نفیسه روشن و شایعه غرق شدن

ماجرای شایعه غرق شدن و خودکشی عجیب نفیسه روشن از جایی شروع شد که او تصویری را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. تصویری که نفیسه روشن در حاشیه آن از نظم ادبی استفاده کرده است. او نوشت که به نظر من دریا ترسناک است زیرا می تواند شما را غرق کند.

روز گذشته برخی رسانه ها مدعی خودکشی و غرق شدن نفیسه روشن در دریای خزر شدند که این ادعا تنها بر اساس عکس منتشر شده از وی در ساحل بوده است. اما بررسی های ما نشان می دهد که این ادعا کذب است و برای نفیسه روشن اتفاقی نیفتاده است.

یک بازیگر جنجالییک بازیگر جنجالی

ماجرای این شایعه عجیب از جایی شروع شد که نفیسه روشن عکسی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. تصویری که نفیسه روشن در حاشیه آن از نظم ادبی استفاده کرده است. او نوشت که به نظر من دریا ترسناک است زیرا می تواند شما را غرق کند.
همین جمله کافی بود تا برخی رسانه ها به شایعه خودکشی و غرق شدن وی در دریای خزر دامن بزنند.

اما نفیسه روشن به این شایعات پاسخ مستقیمی نداد و با انتشار تصاویر جدیدی از خود در شبکه های اجتماعی سعی کرد این ادعاها را تکذیب کند.

خودکشی بازیگر زنخودکشی بازیگر زن

بیوگرافی نفیسه روشن

نفیسه روشن متولد 23 اردیبهشت 1368 در تهران است و کار خود را از سال 1378 آغاز کرد و فارغ التحصیل کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد اسلامی است.

از جمله آثار هنری او ایفای نقش در فیلم ها و سریال هایی چون بلوف، پسنه مال ۲، ولکن دستمو، لازانیا، میز گاز، مانکن و پلکان مرگ را در کارنامه هنری خود دارد.

اینستاگرام و آینده

دیدگاهتان را بنویسید