دکوراسیون زیبای خانه سروین بیات که خودش طراحی کرده است


سروین بیات همسر رضا کوچانژاد فوتبالیست مشهوری است که سال ها در هلند زندگی می کند. او خواهر ساره بیات بازیگر سرشناس سینمای ایران است. امروز در ایران برای یکی از طرفداران می خواهیم تصاویری از دکوراسیون خانه سروین بیات را برای شما قرار دهیم

دکوراسیون منزل سروین بیات

سروین بیات عکس هایی از خانه اش منتشر کرد

دکوراسیون منزل سروین بیاتعکس های دکوراسیون منزل سروین بیات
پست جدید سروین بیاتپست جدید سروین بیات

نکات مهم در طراحی دکوراسیون

رنگ در طراحی دکوراسیون

رنگ یکی از مهمترین جنبه های هر طراحی است. رنگ ها به فضا روح می بخشند و در طراحی مدرن آشنایی با قوانین و روانشناسی رنگ ها بسیار مهم است. در واقع دکوراسیون مدرن خوب به شناخت کامل رنگ ها بستگی دارد.

بافت در طراحی دکوراسیون

بافت به فضا عمق می بخشد و جذابیت بصری را نیز افزایش می دهد. ایجاد بافت فقط رنگ آمیزی دیوارها نیست، می توانید با لوازم تزئینی نیز به فضا بافت بدهید.
مثلا یک رومیزی پشمی که بافت سفت دارد را با یک مجسمه طلا قرار دهید. خوبی استفاده از ابزار بافندگی فضایی این است که به راحتی می توانید آنها را عوض کنید. گل، فنجان، شومینه و غیره در دسته پارچه قرار می گیرند.

دکوراسیون منزل سروین بیاتدکوراسیون منزل

پوشش دیوار

دیوارها جزء جدایی ناپذیر طراحی مدرن و خانه هایی هستند که بسیار کوتاه هستند. روش های مختلفی برای طراحی دیوارپوش مناسب وجود دارد.
تکنیک هایی مانند نقاشی، استفاده از کاغذ دیواری، چوب و استیکر. رنگ آمیزی دیوار برای اکثر ما کار سختی است و به قول خودمان، چند هفته پروژه به ذهنمان خطور می کند.

نورپردازی در دکوراسیون

نورپردازی علاوه بر روشنایی محیط می تواند به راحتی حال و هوای فضا را تغییر دهد. برخی از سبک های نورپردازی مطمئناً خارج از دسترس ما هستند، اما با کمی سلیقه و کمی نور می توان سبک خانه را مدرن کرد.

تزیینتزیین

انواع مختلفی از نورپردازی وجود دارد که باید بر اساس طراحی و قابلیت ها به دقت انتخاب شوند.
با تغییر چراغ ها و انواع آنها می توانید فضای جدیدی به خانه خود ببخشید.
مدل ها، اندازه ها و رنگ های مختلف را امتحان کنید.
روشن کردن شمع ها را فراموش نکنید.

اینستاگرام و کلید

دیدگاهتان را بنویسید