خواستگاری پسر نسرین موکانلو توسط یک دختر در برنامه تلویزیونی


نسرین موکانلو بازیگر سرشناس سینمای ایران است که در فیلم ها و سریال های زیادی حضور داشته است. او مدتی است که مسابقه میلیون میلیون را قضاوت می کند. امروز در ایران فورفان می خواهیم ویدیویی از خواستگاری پسر نسرین موکانلو در برنامه ای قرار دهیم.

پیشنهاد پسر نسرین موکانلو

در این ویدیو خواستگاری پسر نسرین موکانلو را مشاهده می کنید

ویدیو خواستگاری دختری از پسر این بازیگر

پس از جوکر، «میلیون میلیون» پربازدیدترین اپلیکیشن اینستاگرام در ایران شد!

استعدادیابی «میلیون میلیون» با یک ایده خلاقانه و داوران مجرب در بستر اینستاگرام آغاز شد. این برنامه با محوریت شناسایی و حمایت از استعدادها در حوزه اینفلوئنسرهای اینستاگرام، رکورد حضور بسیاری از برنامه های این حوزه را شکسته است.

طبق آمار میلیون ها میلیونی، پربازدیدترین برنامه استعدادیابی در اینستاگرام شد و توجه مدیران برنامه ها را به خود جلب کرد.

پیشنهاد پسر نسرین موکانلومسابقه برای میلیون ها میلیون

برنامه استعدادیابی میلیونی با ماموریت کشف استعدادها و هنرمندان در اینستاگرام با چند صد میلیون بازدید به بهترین استعداد شو و رئالیتی شو بعد از جوکر تبدیل شد و رکود برنامه های عصر جدید و مافیا را شکست.

بنابراین در پست اول توانست در مجموع 100 میلیون بازدید و در پست دوم مجموعا 120 میلیون بازدید داشته باشد.

در غیاب بستر اختصاصی و حرفه ای برای استعدادیابی توسط اینفلوئنسرها و فعالان اینستاگرام، احساس می شد مسابقه استعدادیابی «میلیون میلیون» با ایده ای خلاقانه و داوران مجرب وارد این صحنه شد. اگرچه این استعداد شو به تازگی در پلتفرم اینستاگرام شروع به کار کرده است، اما رکورد بیننده بسیاری از برنامه ها را شکسته است.

پیشنهاد پسر نسرین موکانلونسرین موکانلو، قاضی میلیون میلیونی

داوران آقایان محمدرضا حیاتی و ایمانی و خانم نسرین مقانلو هستند.

در این برنامه استعدادیابی به دلیل اهمیت فراوان فن بیان در اینفلوئنسر آقای حیات در این زمینه قضاوت می کند و همچنین به دلیل اهمیت اجرا و بازیگری در تاپیک وبلاگ نویسی خانم موکانلو با سابقه بازی در سریال ها و فیلم ها، وظیفه ارزیابی این برنامه را بر عهده دارد.

اینستاگرام و انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید