حنا دختر مجید صالحی گیتار می نوازد و به زبان انگلیسی می خواند


مجید صالحی بازیگر جوان سینمای ایران است که به عنوان کارگردان نیز فعالیت دارد. متاهل، یک پسر و یک دختر دارد. امروز در ایران فورفان می خواهیم ویدیویی از گیتار زدن و خواندن انگلیسی دختر مجید صالحی را منتشر کنیم.

دختر مجید صالحی گیتار می نوازد

در این ویدیو گیتار زدن دختر مجید صالحی را مشاهده می کنید

ویدیو خوانندگی حنا صالحی به زبان انگلیسی

بهترین سن برای یادگیری موسیقی برای هر ساز

دانستن بهترین سن برای شروع یادگیری موسیقی برای هر ساز، گامی مهم در رشد موسیقی کودک است. در برخی موارد ممکن است کودک از نظر ذهنی آمادگی شروع نواختن ساز را داشته باشد اما از نظر بدنی توانایی های لازم برای نواختن آن ساز را نداشته باشد، مثلاً ریه های او هنوز به ظرفیت کافی برای نواختن سازهای بادی نرسیده است.

موارد دیگر مانند صدایی که هنوز ویژگی های کودک را دارد و آمادگی کافی برای آواز خواندن را ندارد، نداشتن چابکی کافی در حرکت انگشتان و مواردی از این دست. در زیر پیشنهادات سایت MUSIKA در مورد سن شروع یادگیری هر ساز را می خوانیم.

دختر مجید صالحیآموزش موسیقی

بهترین سن برای یادگیری هر ساز

پیانو: 4-5 سال
گیتار: 7-9 سال
درامز: 7 سال به بالا
خوانندگی: 12 سال به بالا
ساکسیفون: 7-8 سال
فلوت: 7-8 سال
کلارینت: 7-8 سال

بیشتر در مورد آموزش موسیقی به کودکان به بهانه گیتار زدن دختر مجید صالحی صحبت می کنیم.

ویولن: 4-5 سال
ویولا: 6-7 سال
چالو: 7-9 سال
شیپور: 8-10 سال
ترومبون: 8-10 سال
گیتار باس: 9-10 سال

دختر مجید صالحیآموزش ویولن

همانطور که می بینید، کودکان برای شروع یادگیری موسیقی با انتخاب های مختلفی روبرو هستند. با این حال، پیشنهاد می کنیم به سن مربوط به هر ساز توجه کنید. اما ما تاکید می کنیم که همیشه استثنا وجود دارد. به عنوان مثال، کودکی که قد بلندتر و چابکتر از همسالان خود است، ممکن است یک تا دو سال زودتر از سن توصیه شده شروع به نواختن گیتار کند.

یعنی اگرچه سن یادگیری گیتار را بین 7 تا 9 سال در نظر می گیریم اما در مورد برخی از کودکان می تواند 5 تا 7 سال باشد. در حالی که کودکی که 12 ساله شده است که سنی را که ما برای شروع خوانندگی مناسب می دانیم، اگر صدایش به بلوغ کافی نرسیده باشد باید منتظر بماند تا خوانندگی را شروع کند.

اینستاگرام و پیانوی خاردار

دیدگاهتان را بنویسید