حامد سلطانی بعد از داغ شدنش به تلویزیون بازگشت


حامد سلطانی بازیگر جوان تلویزیون ایران است که به تازگی همسر و پسرش را در یک تصادف از دست داده است. حالش خیلی بد بود. اما او به وضوح قصد دارد خیلی زود به سر کار بازگردد. در ادامه در ایران فور وان می خواهیم در مورد بازگشت حامد سلطانی صحبت کنیم.

بازگشت حامد سلطانی به تلویزیون

حامد سلطانی که به تازگی همسر و فرزندش را در سانحه رانندگی از دست داده است، باید با اجرای ویژه برنامه در کربلا به تلویزیون بازگردد.

تلویزیون ویژه برنامه قدیمی «در آستانه خورشید» با اجرای حامد سلطانی را روی آنتن می برد.

«در آستانه خورشید» به تهیه کنندگی مهدی زمانی، چهارشنبه 8 و پنجشنبه 9 تیرماه با حضور حامد سلطانی و حجت الاسلام حجتی کارشناس شهر کاظمین به صورت زنده پخش می شود.

بازگشت حامد سلطانیسقوط حامد سلطانی

همچنین این برنامه عرفه شب و روز از کربلای معلی با اجرای حامد سلطانی و کارشناس برنامه حجت الاسلام پناهیان از شبکه زی سیما پخش می شود.

همچنین طبق روال هر ساله این برنامه به صورت زنده از کربلای معلی در دهه اول محرم پخش می شود.

حامد سلطانی که بیشتر با بازی در برنامه تلویزیونی «هیولاها» شناخته می شود، چندی پیش دچار سانحه رانندگی شد.

این حادثه بر اثر واژگونی ام وی ام در 65 کیلومتری محور هور طبس رخ داد و سلطانی مجری تلویزیون یک سال و نیم پیش همسر و پسرش را از دست داد.

بازگشت حامد سلطانیماشین حامد سلطانی

عامل اصلی سقوط سلطانی و همسرش بود

حامد سلطانی کمتر از یک هفته پیش دچار سانحه شد که بر اثر آن مجری برنامه هیولا همسر و پسر خردسال خود را از دست داد. معاون اجتماعی پلیس راهور روز گذشته در گفت وگویی اولین ردپای این حادثه تلخ را بیان کرد.

به گفته سرهنگ عین الله جهانی، پس از بررسی صحنه و دور انداختن لاستیک ها در لبه کثیف جاده، عواملی مانند بی توجهی و بی توجهی راننده به دلیل خستگی و خواب آلودگی و باز نشدن ایربگ خودرو ممکن است در تصادف موثر باشد.

متاسفم

دیدگاهتان را بنویسید