جشن ویژه عدس ایرانسل تابستان 1401به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در این جشنواره به 1401 کاربر لنز که بیشترین زمان را برای تماشای برنامه در این اپلیکیشن صرف کنند به صورت ماهانه جوایزی اهدا می شود.

بر این اساس در پایان هر ماه به هزار و 401 نفری که بیشترین ساعت را در تلویزیون اینترنتی لنز تماشا کنند، بسته اینترنت 2 گیگابایتی تعلق می گیرد.

علاوه بر این، کاربری که بیشترین تعداد ساعت مشاهده در ماه در لنز را داشته باشد، برنده یک دستگاه گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A32 خواهد بود.

اپلیکیشن لنز، تلویزیون اینترنتی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران است که کاربران می توانند آن را به صورت رایگان دانلود کرده و در هر زمان و مکان به مجموعه ای از جدیدترین فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی (دوبله و با زیرنویس فارسی) دسترسی داشته باشند. ، ورزش های زنده (فوتبال زنده، پخش زنده شبکه 3 و …)، پادکست ها، کتاب های صوتی، موسیقی و آلبوم های جدید و … از طریق تلفن همراه یا تلویزیون منزل قابل دسترسی است.

از جمله امکانات اپلیکیشن لنز، امکان دسترسی به مجموعه عظیمی از فیلم، سریال، آلبوم موسیقی و مستند ایرانی و خارجی، پخش زنده برنامه های تلویزیونی، مسابقات و برنامه های ورزشی و فرهنگی، امکان ضبط خودکار تلویزیون است. پخش زنده برنامه ها در زمان از پیش تعیین شده امکان مشاهده جدول پخش برنامه ها از شبکه های مختلف تلویزیون، امکان مشاهده برنامه ها در بخش آرشیو تا هفت روز پس از پخش زنده، امکان افزودن برنامه های مورد علاقه کاربر به لیست “مورد علاقه” و دسترسی آسان به آنها را ذکر کرد.

کاربران لنز ایرانسل می توانند برنامه های این اپلیکیشن را به صورت رایگان و بدون نیاز به خرید اشتراک با هزینه کامل اینترنت تماشا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید