جشن تولد 85 سالگی لیلا بلوکات در خانه خواهرش نوشا


لیلا بلوکات بازیگر خوب کشورمان و یکی از خیرین معروف است که مرکز خیریه ای به نام مهر لیلا دارد. او مجرد و مجرد است. امروز در Iran For Fan می خواهیم ویدیویی از جشن تولد مادربزرگ لیلا بلوکات را به شما نشان دهیم

تولد مادربزرگ لیلا بلوکات

لیلا بلوکات ویدئوی زیر را منتشر کرد:

تولدت مبارک مادربزرگم

خدا پیدا نمیشه، قیمتشون رو خدا میدونه، اینهمه بچه هستن، حالا مامانشون سالهاست که انگار مامان ندارن، اینقدر نوه هستن که مادربزرگشون رو اصلا به حساب نمیارن، خدا رو شکر مامانم و بچه هاش که همه برای مادربزرگم بودیم حالمون خوبه وظیفه منه که تولد 8 سالگیم رو جشن بگیرم خدایا

ویدئویی از تولد مادربزرگ این بازیگر

انتهای عکس های «دوستم داشتند»

فیلمبرداری «آنها مرا دوست داشتند» در تهران به پایان رسید.

با اتمام فیلمبرداری فیلم «دوستم داشتند» به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدرضا رحمانی در تهران، تدوین این فیلم به تازگی با زهره احمدی آغاز شده است.

سکانس پایانی این فیلم به تازگی با حضور برخی از بازیگران اصلی در سایت پانک جلوی دوربین رفته است.

تولد مادربزرگ لیلا بلوکاتآنها فیلم من را دوست داشتند

امیرحسین آرمان، امیر جعفری، نسیم ادبی، شهرام گائدی، هادی تسلیمی، علی صالحی، ایرج رحمانی، شیلان مدنی و لیلا بلوکات به همراه نفس عزیزی (بازیگر کودک در نقش حسابدار) بازیگرانی هستند که به ایفای نقش خواهند پرداخت. نقش های این فیلم را پرداخت کردند.

مهسا اسماعیلی، الهه داودی، ابراهیم مومنی، لیلا حسنی، حسین سلمانی مروست، سینا غفاری و مهدی علیاحانی از چهره های جدید این فیلم هستند.

آنها من را برای فیلم دوست داشتند

فیلم آنها مرا دوست داشتند یکی از فیلم های جذاب محمدرضا رحمانی است که این کارگردان و تهیه کننده مطرح برای آن از بازیگرانی چون بهاره افشاری، امیرحسین آرمان و امیر جعفری استفاده می کند.

تولد مادربزرگ لیلا بلوکاتبازیگرانشان مرا دوست داشتند

در خلاصه داستان «آنها مرا دوست داشتند» که مضمونی اجتماعی دارد، آمده است: «آنها می توانستند ساعت ها با برخی افراد درباره چیزهای بسیار کوچک صحبت کنند و حوصله شان سر نرود، حتی درباره برگ های پوسیده زیر پای ما.

اینستاگرام و باشگاه خبرنگاران و کلمات جدید

دیدگاهتان را بنویسید