تیپ جدید “امیررضا فرامرزی” بازیگر کودک “دارا حیایی” هاشم در سریال از سرنوشت


امیررضا فرامرزی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که با بازی در سریال از سرنوشت به شهرت رسید. او در کودکی نقش هاشم را بازی می کند. بعدی در ایران برای یک هوادار، می خواهیم عکس جدیدی از امیررضا فرامرزی را برای شما قرار دهیم

عکس جدید امیررضا فرامرزی

عکس امیررضا فرامرزی با استایل جدید

عکس جدید امیررضا فرامرزیعکس جدید امیررضا فرامرزی بازیگر

درباره امیررضا فرامرزی بیشتر بدانید

امیررضا فرامرزی در سریال از سرنوشت نقش کودکی هاشم را بازی کرد. او بازیگر 10 ساله سینمای ایران است که برنده لوح زرین جشنواره فیلم کودک نیز شده است.

امیررضا فرامرزی برای بازی در فیلم بچه های دره گرگ لوح زرین جشنواره فیلم کودک را دریافت کرد. جالب است بدانید او یکی از بازیگران مورد علاقه مرضیه برومند است و برومند او را پسر خوشبخت آینده سینمای ایران خطاب کرده است.

امیررضا فرامرزی نیز در فیلم تهتی بازی کرد. او همچنین در سریال سرنوشت ها که به دو یتیم می پردازد، نقش روستین عزیزپور را بازی کرد.

عکس جدید امیررضا فرامرزیعکس از امیررضا فرامرزی

بیوگرافی کامل امیررضا فرامرزی بازیگر نقش کودکی هاشم در سریال از سرنوشت

سهراب و هاشم در سریال از سرنوشت

آمیرزا فرامرزی و راستین عزیزپور در فصل اول این سریال که در سالن بدنسازی می گذرد به ایفای نقش می پردازند و در فاز دوم کیسان دیبای و دارا حیایی در نقش نوجوانان این دو کودک بازی می کنند.

امیررضا فرامرزی در فیلم ماهی و برکه نیز بازی کرد. او یکی از استعدادهای سینمای ایران است و کارگردانانی که با او کار کرده اند معتقدند او می تواند به عنوان یک بازیگر بین المللی ظاهر شود.

بازیگر نوجوانبازیگر نوجوان

بیوگرافی کامل امیررضا فرامرزی بازیگر نقش کودکی هاشم در سریال از سرنوشت

بازی خیره کننده برون مرزی در سری سرنوشت در واقع سرنوشت این کودک را در دنیای واقعی تغییر داد.

امیررضا هم بچه مدل است و علاقه زیادی به مدلینگ دارد. او پسری بسیار اهل مطالعه است که بازیگری مانع پیشرفت او در تحصیلات نشده است.

اینستاگرام و دوات آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید