تکذیب جالب یک خواننده درباره سرود جنجالی تیم ملی!


ماجرای سرود تیم ملی ایران برای جام جهانی به بحرانی عجیب تبدیل شده است. پیش از این گفته شده بود که محمد معتمدی قرار بود سرود ملی ایران را در جام جهانی فوتبال بخواند، اما او گفت به دلیل اتفاقات اخیر در ایران دیگر قادر به خواندن نیست.

به گزارش فرارو، پس از ماجرای محمد معتمدی، اعلام شد که این بار رضا یزدانی با همکاری بهتاش زرین آهنگی را به سفارش فدراسیون فوتبال برای ایران در جام جهانی خواهد خواند. در خصوص این قطعه گفته شد که این قطعه به دلیل حفظ عناصر حماسی و مناسب با حال و هوای فوتبال جام جهانی نهایی شده است. اما رضا یزدانی با انتشار مطلبی این موضوع را تکذیب کرد و گفت من مثل همیشه در کنار مردم سرزمینم هستم و خواهم بود.

در تیرماه امسال، خیلی قبل از اتفاقات اجتماعی و تاریخی این روزها، قراردادی با بخش خصوصی برای آهنگ تیم ملی فوتبال و یک کنسرت کامل و سایر برنامه های همراه این آهنگ و ویدئوی آن منعقد کردیم که همه اینها بودند. رد و لغو شد. اون آهنگی که اون روز ضبط شد گیر کرد. حالا شرکت محترمی که تصمیم گرفت آهنگ رو به صورت کاملا پرطرفدار برای حمایت از تیم ملی منتشر کنه… دقایقی پیش در یکی از سایت های خبری خوندم که این آهنگ به سفارش فدراسیون فوتبال بوده که قاطعانه تکذیب میکنم. .. من رضا یزدانی هستم مثل همیشه در کنار مردم سرزمینم هستم. و من خواهم ماند…”

با توجه به این ادعاها به نظر می رسد آهنگ رضا یزدانی برای جام جهانی در نظر گرفته شده بود اما خودش گفته این کار به سفارش فدراسیون فوتبال نبوده است.

تکذیب مضاعف رضا یزدانی