تپسی در مدت 3 ماه 12 میلیارد تومان سود خالص محقق کرد


تشویق + اخبار بورس

اخبار بورسا:

شرکت فناوری و دانش پیشگامان آرامیس در صورتی که در مدت مشابه سال گذشته این درآمد معادل 48 میلیارد تومان بوده و اکنون در گزارش مالی میان‌دوره‌ای 3 ماهه منتهی به خرداد ماه امسال به درآمد عملیاتی 103 میلیارد تومان دست یافت. افزایش 112 درصدی تجربه است

درآمد عملیاتی ثبت شده توسط تپسی در این مدت 3 ماهه از بخش‌های «کمیسیون سفر، خدمات تلفن، سابقه بد سفیران، راه‌اندازی مجدد، سفیر معوق و سایر درآمدهای عملیاتی» است که بیشترین میزان درآمد مربوط به کمیسیون سفر است. که در این مدت 98 میلیارد تومان برای تپسی درآمد داشته است.

شرکت فناوری و دانش پشگامان آرامیس در پایان این مدت به سود عملیاتی 14 میلیارد تومانی رسید و این در صورتی است که در همین مدت با زیان عملیاتی مواجه شد و توانست این زیان عملیاتی را در این دوره مالی پوشش دهد.


بیشتر بخوانید: عرضه اولیه سهام تپسی آغاز مسیر جدیدی در بازار سرمایه است


«تپسی» در گزارش صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای 3 ماهه منتهی به خرداد ماه سال جاری (حسابرسی نشده) به سود خالص 12 میلیارد تومانی رسید، سود خالصی که این شرکت دانش‌بنیان در این مدت اعلام کرد زیان خالص بود. 2 میلیارد تومان در مدت مشابه سال مالی گذشته را پوشش می دهد و به ازای هر سهم نیز 104 ریال سود خالص شناسایی کرد.

تشویق + اخبار بورس

میزان سود خالصی که «تپسی» در پایان سال مالی منتهی به اسفند 1400 به ثبت رساند، معادل 19 میلیارد تومان بود، اما; نکته قابل توجه این است که در 3 ماهه امسال 12 میلیارد تومان در صورت های مالی آن ثبت شده است.

مجموع دارایی های غیرجاری و جاری تپسی در پایان خردادماه امسال به 423 میلیارد تومان رسید که نسبت به پایان سال مالی گذشته 52 درصد رشد داشته و بیشترین میزان دارایی در بخش غیرجاری با 302 عدد است. میلیارد تومان.

سرمایه اعلام شده توسط تپسی 117 میلیارد تومان است که تغییری نکرده است اما; نکته قابل توجه این شرکت دانش بنیان افزایش 178 درصدی سود انباشته است که از 7 میلیارد تومان در پایان سال مالی گذشته در این مدت 3 ماهه به مبلغ 18 میلیارد تومان رسید.

از برنامه های این شرکت می توان به توسعه جغرافیایی، برندسازی، توسعه بازارهای موجود و شهرهای پایتخت، بهبود الگوریتم قیمت گذاری و توزیع پویا سفرها و سایر برنامه های توسعه اشاره کرد.

اجرای ماهانه «تپسی»:

میزان درآمد ماهانه شرکت پیشگام فناوری و دانش آرامیس در خرداد ماه نزدیک به 55 درصد بیشتر از میانگین درآمد ماهانه 2 ماه گذشته بوده است.

تشویق + اخبار بورس

میزان درآمد ماهانه ای که تپسی در 3 ماهه نخست سال جاری موفق به ثبت آن شده است به روند مثبت خود ادامه داد و نسبت به عملکرد سال مالی گذشته نیز نشان داد که در سومین ماه سال مالی روند افزایشی را طی می کند. بنابراین درآمد ماهانه خود را بهبود بخشید.

درآمد ماهانه ای که تپسی توانسته از ارائه خدمات در خرداد ماه به دست بیاورد نسبت به اردیبهشت 32 درصد رشد داشته و نسبت به خرداد سال گذشته با رشد قابل توجه 123 درصدی مواجه بوده است.

پایان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید