تولد و سالگرد ازدواج سامان احتشامی و همسر جوانش


سامان احتشامی یکی از پیانیست ها و نوازندگان مشهور ایرانی با توانایی های فراوان است که سال هاست ازدواج کرده و عشق و علاقه او به همسرش همیشه مشخص بوده است. سالگرد ازدواج سامان احتشامی را در ایران فور فان ببینید.

سالگرد ازدواج سامان احتشامی

بیست و یک سال زندگی تمام شد، بقیه گذشت، چقدر با تو خوب گذشت
تولدت مبارک عزیزم
(لازم به توضیح است: تولد یک راز در سالگرد ازدواجمان در 27 خرداد هر سال)

تولد و سالگرد ازدواج سامان احتشامیتولد و سالگرد ازدواج سامان احتشامی و همسر جوانش

سامان احتشامی متولد 10 اردیبهشت 1357 در تهران است و فارغ التحصیل رشته موسیقی از دانشگاه هنر و معماری است. احتشامی متخصص پیانو و یکی از بهترین نوازندگان پیانو ایرانی است و به آموزش این ساز می پردازد. به گفته خودش موسیقی را با دیگ های مادرش شروع کرده و در چهار سالگی در مهمانی های خانوادگی ساز تنبک می نواخت!

تولد و سالگرد ازدواج سامان احتشامی و همسر جوانشتولد سامان احتشامی

چگونه وارد هنر شویم

سامان احتشامی در 11 سالگی به موسیقی علاقه مند شد و در سایه توجه پدر به طور جدی به پیانو پرداخت و در 11 سالگی دیپلم جشنواره موسیقی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را دریافت کرد. نوجوانان . .

ازدواج و شوهر

احتشامی در ۲۱ سالگی با همسرش راز که در آن زمان ۱۷ ساله بود آشنا شد و یک سال بعد در ۲۲ سالگی ازدواج کردند. «دو سال اول داماد سرهونه بودم. در سال هایی که ازدواج کردم روزی نبود که کنار همسرم نباشم. من نمی توانستم بدون او کار کنم و بسیاری از کنسرت های بزرگ را از دست دادم، زیرا ممکن است برای او ویزا نگیرم. «البته، نمی خواهم کسی را مقصر بدانم.

تولد و سالگرد ازدواج سامان احتشامی و همسر جوانشازدواج سامان احتشامی

او به همراه همسرش آموزشگاه موسیقی احتشامی برای آموزش هنرجویان و شرکت انتشارات موسیقی آوای باغ مهر را تأسیس کرد.

اینستاگرام یک ستاره است

دیدگاهتان را بنویسید