تمایل ایران خودرو به تعمیر خودروهای فرسوده


اخبار بورسا:

تمایل ایران خودرو به تعمیر خودروهای فرسوده

بر اساس سیاست های دولت بر اساس بند «ف» تبصره هفت قانون بودجه، 10 درصد از ظرفیت فروش ماهانه ایران خودرو به طرح تعویض خودروهای فرسوده اختصاص می یابد.
تمایل ایران خودرو به تعمیر خودروهای فرسوده
ایکوپرس – مدیر بازاریابی ایران خودرو در خصوص شرایط اجرای قانون نوسازی خودروهای فرسوده گفت: بر اساس ضوابط ستاد مدیریت حمل و نقل کشور، خودروهای سواری تولید سال 1384 و قبل از معاینه فنی، فرسوده شناسایی می شوند. و هر وسیله نقلیه ای از این کارخانه در صورت منسوخ شدن تشخیص داده شود، می تواند در طرح نوسازی که در برنامه های فروش ایران خودرو اعمال می شود، شرکت کند.
علیرضا اسکویی ادامه داد: مشتریان می توانند همزمان با اجرای طرح فروش محصولات ایران خودرو با ورود به سایت فروش اینترنتی این شرکت به نشانی esale.ikco.ir اطلاعات خودروی فرسوده خود را پس از تعیین نوع خودروی درخواستی، در قسمت خودروهای فرسوده ثبت کنند.
وی خاطرنشان کرد: پس از ثبت نام مشتری و وارد کردن اطلاعات مورد نظر، استعلام از ستاد حمل و نقل سوخت در کشور انجام می شود و پس از تایید این اطلاعات، متقاضی در مرحله قرعه کشی قرار می گیرد که با حضور رگولاتوری انجام می شود. نهادها
اسگویی با اشاره به روند اجرایی فرآیند نوسازی خودروهای اسقاط، گفت: پس از اعلام نتایج و تایید آن از سوی نهادهای ذیربط، خودرو اسقاط به مراکز اسقاط تحویل و تاییدیه آن برای ثبت نام نهایی به ایران خودرو ارسال می شود. مشتری با توجه به قیمت روز ثبت نام خودرو، به ودیعه پرداخت می شود.
مدیر بازاریابی ایران خودرو افزود: افرادی که واجد شرایط این طرح هستند و می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند، بر اساس تصمیم ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت کشور به ازای هر کد ملی یک خودرو در این طرح تعلق می گیرد.
وی ادامه داد: بر اساس سیاست های ابلاغی وزارت حراست علاوه بر تحویل خودرو در طرح حمایت از خانواده و جوانان به مردم و فروش عادی و اضطراری ایران خودرو، 10 درصد از ظرفیت فروش فوری و بلندمدت است. برای نوسازی و خودروهای فرسوده اختصاص خواهد یافت

پایان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید