تلفن تماس پرتو بهزاد ال نژاد 09149266721


تیرآهن بهزاد الف نژاد میدانم!

من گزارش میدم بازسازی ویلا : ساخت تیرچه بهزاد آل نژاد ابتدا به این سوال می پردازیم که تیرچه چیست و چه کاربردهایی در ساخت دارد؟ تیرآهن یکی از ابتدایی ترین ابزار ساختمانی است که می توان گفت زیربنای اساسی مهندسی ساختمان می باشد. تیرآهن بهزاد الف نژاد یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تیرآهن می باشد. تیر را می توان عنصری ساختمانی دانست که بخشی از سقف است. اگر بخواهیم کمی در این مورد تخصصی باشیم باید بگوییم که تیر بار را از دیافراگم سقف به تیرهای اصلی ساختمان منتقل می کند. این بار از تیرهای اصلی به ستون های ساختمان و از آنها به پی و در نهایت این فشار به زمین منتقل می شود. با تمام این اوصاف می توان فهمید که تیرآهن یکی از مهم ترین قسمت های ساختمان محسوب می شود که باید در تهیه آن نهایت دقت را به خرج دهیم. یکی از معتبرترین منابع موجود در بازار. تیرآهن بهزاد الف نژاد خوب.

شماره تماس آل نژاد: 09149266721

    بهزاد الف نژاد
بهزاد الف نژاد

انواع تیرها در تیرآهن بهزاد الف نژاد

اما اجازه دهید به سراغ انواع تیرآهن های موجود در بازار برویم. در این قسمت سعی داریم انواع تیرآهن های موجود در بازار را به شما معرفی کنیم.

تیر بتنی: یکی از مهم ترین انواع تیرچه های موجود در بازار تیرچه بتنی می باشد. این نوع تیرها ترکیبی از آرماتورهای فولادی و بتن هستند. البته بسته به میزان بار وارد شده به سقف، دهانه و فواصل بین جرزها ابعاد متفاوتی خواهد داشت. می توان گفت حداقل ضخامت تیرهای بتنی 40 میلی متر و حداقل عرض آنها 100 میلی متر است.

    بهزاد الف نژاد
بهزاد الف نژاد
    بهزاد الف نژاد
بهزاد الف نژاد
تیرآهن بهزاد الف نژاد
تیرآهن بهزاد الف نژاد

تیرچه های پیش ساخته خرپایی: این نوع تیرآهن های موجود در بازار از خرپاهای فولادی و پاشنه های بتنی ساخته می شوند و به طور کلی به دو نوع قالب غیر دائمی و قالب دائمی تقسیم می شوند. البته به فرم دائمی آن تیرچه کفش فن نیز می گویند.

تیرآهن بهزاد الف نژاد
تیرآهن بهزاد الف نژاد
تیرآهن بهزاد الف نژاد
تیرآهن بهزاد الف نژاد

تیر پیش تنیده: اما تیر بسیار کاربردی دیگر تیر پیش تنیده است. این نوع تیرآهن ها که فقط در کارخانه های مجهز تولید می شوند دارای مقاومت 1750 تا 1900 نیوتن بر میلی متر مربع هستند و به همین دلیل در قطعاتی که تحت فشار هستند استفاده می شود. در این نوع تیرها قبل از بتن ریزی تیر، سیم ها را با جک کش می دهند و سپس بتن ریزی انجام می شود.

تیرآهن بهزاد الف نژاد
تیرآهن بهزاد الف نژاد
تیرآهن بهزاد الف نژاد
تیرآهن بهزاد الف نژاد

تیرهای سفالی: تیر فونداسیون یا قالب سفالی مانند تیرهای ردیف A است، اما با این تفاوت که برای بتن ریزی دور میلگرد از قالب سفالی استفاده می شود. به این نوع تیرچه ها اصطلاحاً تیرهای پی می گویند.

تیرآهن بهزاد الف نژاد
تیرآهن بهزاد الف نژاد

تیرهای فلزی بازمانده: نوع دیگر تیرآهن تیرهای فلزی جان باز است. این نوع تیر نیز از یک تیر یا دو میلگرد و همچنین بال پایینی که تک تیر است تشکیل شده است. تیر کرومیت یا فلز با طول عمر باز برای حمل بار سه مرحله بال پایینی، اعضای مورب و بال بالایی را انجام می دهد. برای تهیه هر نوع از این تیرآهن ها می توانید به تیرآهن بهزاد الف نژاد باز کردن یک حساب کاربری.

توجه: این مقاله یک گزارش تبلیغاتی است و اویم شاهانه هیچ نظر و مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات آن ندارد.

مقالات بیشتر در مورد تحقیق برش تیر بهزاد ال نژاد:

هزینه گچ اتحادیه – نقشه ویلای 130 متری – نقشه ویلای 70 متری دوبلکس – پلان ویلای دوبلکس 80 متری – نقشه ویلا 95 متری – پلان ویلای 100 متری دوبلکس – پلان ویلایی دوبلکس 80 متر

دیدگاهتان را بنویسید