بهنوش طباطبایی بازیگر سبک ورزشی یک باشگاه بدنسازی است


بهنوش طباطبایی بازیگر جوان سینمای ایران است که مدت زیادی است کار نکرده و عمدتاً در تئاتر فعالیت می کند. امروز در ایران فور فان می خواهیم تصاویری از بهنوش طباطبایی را در باشگاه بدنسازی که منتشر کرده است به شما نشان دهیم.

سبک بهنوش طباطبایی در باشگاه

عکس های بهنوش طباطبایی با استایل اسپرت

بهنوش طباطبایی در باشگاهعکس بهنوش طباطبایی در باشگاه
بهنوش طباطبایی در باشگاهبازیگر بهنوش طباطبایی

معیارهای انتخاب باشگاه چیست؟

کلید انتخاب باشگاه مناسب این است که راحت باشید. اگر عضو یک باشگاه بدنسازی شوید که در آن احساس راحتی نمی کنید، احتمالاً بعد از چند روز تمرین را متوقف خواهید کرد. به همین دلیل است که انتخاب یک باشگاه بدنسازی یکی از اولویت‌های اصلی است که می‌توانید در خانه داشته باشید.

انتخاب باشگاه بر اساس فاصله از خانه

من شخصا دوست داشتم که اتاق نشیمن کنار خانه ام باشگاه باشد. همه ما باشگاه ورزشی را دوست داریم، جایی که حداقل یک روز در میان ثبت نام کرده و از آن بازدید می کنیم تا تا حد امکان به خانه نزدیک باشیم. معمولاً ورزشکاران برای رفتن به باشگاه از ماشین استفاده نمی کنند. بنابراین، اگر باشگاه شما خیلی دور از خانه باشد، احتمالاً به مرور زمان احساس خستگی و بی حوصلگی در شما ایجاد می کند.

باشگاه ورزشیباشگاه ورزشی

انتخاب باشگاه با توجه به ساعات کاری

آیا کلاس های تناسب اندام که انتخاب می کنید با ساعات کاری شما همخوانی دارد؟ آیا می توانید به راحتی و به موقع در تمرین حاضر شوید و نیازی به سوخت اضافی نداشته باشید و کار را ترک کنید؟ در پرداخت هزینه تمرینات طبق برنامه باشگاه باید در نظر داشته باشید که رعایت نکردن برنامه هدر دادن پول است.

باشگاه بدنسازیباشگاه بدنسازی

انتخاب باشگاه بر اساس قیمت

قیمت باشگاه باید در بالای لیست معیارهای انتخاب سالن بدنسازی باشد. زیرا شما هزینه خدمات دریافتی را پرداخت خواهید کرد. برای باشگاهی که یک واحد تجاری نمناک در زیرزمین است ارزش زیادی ندارد.

اینستاگرام و جیمی تی.

دیدگاهتان را بنویسید