برگزاری پانزدهمین جشنواره ملی آش ایرانی با حمایت بیمه سرمد


برگزاری پانزدهمین جشنواره ملی آش ایرانی با حمایت بیمه سرمد

اخبار بورسا: پانزدهمین جشنواره ملی آش ایرانی با حمایت بیمه سرمد از 28 تا 22 مهرماه در نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان برگزار شد.

در این دوره جشنواره آش ایرانی که برند ملی غذای کشور است با حضور 30 ​​بانوی سرآشپز از 30 استان کشور و در مراسم پایانی این جشنواره علیرضا فیروزفر شهردار زنجان و سید سعید صفوی برگزار شد. مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مراسم پایانی این جشنواره حضور یافت که از برگزیدگان استان زنجان تقدیر شد.

در این دوره از جشنواره، مهسا علیاری از استان زنجان و فریده صالحی از استان کرمانشاه مشترکا مقام اول و بتول نقدی از استان ایلام و فرزانه عبدی از استان زنجان مشترکا مقام دوم را کسب کردند. همچنین رباب محمدی از استان زنجان و زهره اسدپور از استان گیلان به طور مشترک سوم شدند.

پانزدهمین جشنواره ملی آش ایرانی که با حمایت بیمه سرمد برگزار شد، امسال با استقبال کم نظیری روبرو شد و به گفته سید سعید صفوی مدیرکل میراث، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان در آخرین روز از این سال. جشنواره حدود 120 هزار نفر از این جشنواره بازدید کردند که یک رکورد محسوب می شود.

بیمه سرمد یکی از جوان ترین شرکت های صنعت بیمه کشور است که در سال 1392 با حمایت بانک صادرات ایران تاسیس شد. این شرکت در سال 2019 موفق شد وارد باشگاه میلیاردرهای صنعت بیمه شود و طی دو سال گذشته حق بیمه تولیدی خود را افزایش داده است.

دیدگاهتان را بنویسید