برگزاری ششمین همایش ملی توسعه سازمانی با حمایت ایرانسلششمین همایش ملی توسعه سازمانی با محوریت هم افزایی معماری سازمانی و هوش مصنوعی با پشتیبانی ایرانسل و به صورت زنده از تلویزیون اینترنتی لنز پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، ششمین همایش ملی توسعه سازمانی با محوریت «هم افزایی معماری سازمانی و هوش مصنوعی» از امروز 4 آبان ماه 1401 به مدت دو روز و به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود. مرکز کنفرانس بین المللی این دانشگاه شروع به کار کرد.
اولین و بزرگترین پخش کننده دیجیتال ایران که از این کنفرانس حمایت می کند، هر دو روز آن را به صورت زنده از طریق تلویزیون اینترنتی لنز پخش می کند. علاقه مندان می توانند با ورود به سایت lenz.ir و مراجعه به قسمت پخش زنده از تمامی سخنرانی ها و برنامه های این همایش دیدن کنند.

محورهای اصلی ششمین کنفرانس ملی توسعه سازمانی شامل «معماری سازمانی، چارچوب ها، روش ها و مدل های مرجع»، «تحول دیجیتال و فناوری های هوشمند»، «مهندسی خدمات»، «مدیریت داده های سازمانی، کاربرد هوش تجاری و استخراج داده ها» است. “، “مهندسی سازمانی و فرآیندهای کسب و کار”، “امنیت در معماری سازمانی” و “معماری سازمانی و هوش مصنوعی”. در این کنفرانس سخنرانان اصلی از کشورهای مختلف از جمله پروفسور مارکوس هلفرت از دانشگاه مینوت، ایرلند، دکتر جان گوتزه از دانشگاه فناوری اطلاعات در کپنهاگ، دانمارک و دکتر پالاب ساها، مدیر عامل گروه باز از هند حضور دارند.
کنفرانس ملی پیشرفت در معماری سازمانی با هدف ایجاد بستری برای ارائه و تبادل آخرین دستاوردهای پژوهشی، آموزشی و تجربی محققان، متخصصان، دانشجویان و دست اندرکاران این حوزه از سال 1395 با همکاری آزمایشگاه‌های معماری سازمانی مستقر در دانشگاه‌های سراسر کشور و با حمایت سازمان‌ها و شرکت‌ها سالانه رویدادهای عمومی و خصوصی برگزار می‌شود. اولین نشست این همایش در دانشگاه شهید بهشتی، دومین نشست در دانشگاه صنعتی شیراز، سومین نشست در دانشگاه صنعتی شریف، چهارمین نشست در دانشگاه تهران و پنجمین نشست در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد. ششمین نشست این همایش در روزهای 25 و 26 آبان 1401 از ساعت 9 الی 17:30 در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می شود.

ایرانسل، اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت اینترنت ایران، پیش از این با کمک “گروه آزمایشگاه های ایرانسل” که از سال 1397 به منظور تعمیق ارتباط ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با جامعه دانشگاهی و حمایت علمی مراکز استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناوری با مأموریت تحقیق و توسعه، نوآوری و تجاری‌سازی در زمینه شبکه‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات و کسب‌وکارهای پیرامونی با کمک مراکز علمی و تحقیقاتی داخل و خارج از کشور اعم از دانشگاه‌ها، دانش‌آموزان. شرکت های مستقر، استارت آپ ها و شرکت های فناوری. این شرکت برای پاسخگویی به نیازهای بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس شد، در جهت گسترش تنوع خدمات و توسعه سبک زندگی دیجیتال و ایجاد آینده ای همگام با توسعه دنیای دیجیتال برای ایجاد ارزش از طریق استفاده از فناوری های برتر در حوزه های مختلف گام برداشت. .