با ایزوگام میلیاردر شدم


—————- گزارش آگهی —————–

ایزوگام از آن دسته محصولاتی است که برای عایق کاری دیوارها و ساختمان ها بسیار مهم و ضروری است که با درک نیاز به این محصول تصمیم گرفتم در این زمینه کسب و کار خود را شروع کنم و پس از مدتی درآمد آن به میلیاردها رسید و به دستم رسید.

ضد آبامروزه ایزوگام در طیف وسیع تری از کاربردها استفاده می شود. برخی از این کاربردها شامل سقف، نمای ساختمان، پی ساختمان، استخر، مخازن آب، توالت و پارکینگ طبقاتی است.
ماده اصلی این پارتیشن عایق معروف قدیمی است، یعنی. قیر اما در این میان باید توجه داشت که قیر به خودی خود از استحکام مکانیکی کافی برخوردار نیست. مثلا قیر در اثر حرارت تغییر شکل می دهد و تبدیل به مایع می شود. در حالی که افزودن لایه ها و ترکیبات پلیمری باعث بهبود خواص مکانیکی عایق می شود.
در مورد مزایای استفاده می توان به موارد زیر اشاره کرد:
از سقف در برابر برف و باران محافظت می کند.
این قابلیت تا حد زیادی به عنوان یک عایق حرارتی عمل می کند.
در مقایسه با سایر روش های عایق رطوبتی، نصب و اجرا آسان است.

ایزوگامای چسبمتاسفانه در کشور ما عده ای سودجو اقدام به تولید ایزوگامای بی کیفیت و ارائه آن با برندهای معروف می کنند. بنابراین خرید چسب ایزوگام از نمایندگی های معتبر با گارانتی معتبر بسیار حائز اهمیت است.یک محصول اورجینال باید دارای مشخصات سازنده، تاریخ ساخت، ضخامت و وزن و علامت استاندارد باشد.
یکی از روش‌های تشخیص ایزوگام تقلبی جدا کردن ذرات ایزوگام و چسباندن آن‌ها به دست در هنگام لمس است که به دلیل استفاده از قیر بی‌کیفیت یا نفت کوره به جای مواد اولیه مرغوب اتفاق می‌افتد.
ایزوگام بیش از سایر سطوح برای پوشش سقف ها استفاده می شود، اما از این پوشش در محیط های دیگر مانند استخرهای مزارع و مزارع پرورش ماهی، سقف شیروانی، رفع نشتی در مجاورت لوله ها، رفع نشتی در کف سردتر و آب بندی سقف های کاذب نیز استفاده می شود.

 عایق رطوبتی ایزوگامجالب است بدانید ایزوگام یک عایق رطوبتی است که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به هر سطح و مکان استفاده می شود و مهم ترین ترکیب آن قیر است. در ایزوگام علاوه بر قیر از الیاف پارچه، الیاف پلی استر، فویل آلومینیوم و سایر مواد پلیمری استفاده می شود. این محصول از ورود رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری می کند و برای دیوارها، سقف و سقف آپارتمان ها بسیار مناسب است.
ایزوگام با ترکیب مواد مختلف می تواند در برابر نفوذ آب مقاومت کند و با داشتن یک لایه آلومینیومی می تواند سال ها از سقف ها در برابر حمله حرارتی و فرسایش محافظت و مراقبت کند.
ایزوگام برای اتاق های سرد، حوضچه های آب کشاورزی و تفریحی پوشش لوله ها; سقف مرغداری، سقف سوله و امکان نصب. ایزوگام عملکرد بسیار بالایی دارد و از نفوذ رطوبت جلوگیری می کند. قیمت ایزوگاما بستگی به نوع قیر و کیفیت آن و مواد اولیه مصرفی در تولید دارد و قیمت رول ایزوگاما با توجه به نوع قیر و مواد اولیه و کیفیت آنها و قیمت فروش در بازار تعیین می شود. بودن