بازار مسکن در رکود کامل است


بازار مسکن در رکود کامل است

به گزارش مردم سالاری آنلاین، روزنامه دنیای اختیار می نویسد: در بازار مسکن همچنان گروه اصلی خریداران متقاضی سرمایه ملکی هستند و اگر این نبود احتمالا این بازار در یک ماه گذشته کاملا تعطیل می شد. . به گفته دلالان املاک، تنها یک گروه از خریداران ملکی هستند که برای تبدیل دارایی نقدی به ملک جدی هستند و از سوی دیگر به دلیل اینکه قصد سکونت در آن را ندارند، از حساسیت های ویژه معاف هستند. خریداران املاک مصرفی، املاک و به طور کلی راحت تر خرید می کنند.
اما تعداد اندک کاندیداهایی که در این بازار جستجوگر مصرف کننده محسوب می شوند، در هفته های اخیر به دلیل عدم دسترسی به مشاوران املاک از طریق پیام رسان های پرکاربرد مانند واتس اپ، عملا به جست و جوی خود پایان داده و جستجو را به زمان دیگری موکول کرده اند. .
کارکرد اصلی پیام رسان ها در بازار املاک، جدا از ظرفیتی که برای درج آگهی های ملکی در گروه ها و کانال های مجازی ایجاد می کند، این است که کاربران بالقوه امکان مشاهده چندین تصویر و حتی ویدیو از ملک مورد نظر را دارند. . معمولا بازدیدکنندگان قبل از مراجعه حضوری از گزینه تور مجازی استفاده می کنند و در صورت وجود حداقل علاقه، از نزدیک از واحد بازدید می کنند. با این حال، اختلال در پیام رسان های پرکاربرد باعث شده است که ارتباط بین مشاوران املاک و متقاضیان تا حد امکان آسان نباشد و آسیب این مشکل به صورت انصراف چندین متقاضی مصرف کننده از خرید ملک در کشور نمایان شود. بازار مسکن . .

دیدگاهتان را بنویسید