ایرانسل اسپانسر تیم کشتی ستارگان ساری استایرانسل در ادامه حمایت‌های گسترده خود از تیم‌ها و مسابقات ورزشی، برای دومین سال متوالی از تیم لیگ برتر کشتی ستارگان ساری حمایت کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران در حمایت از ورزش برتر کشور و با توجه به جذابیت و اهمیت لیگ برتر کشتی آزاد، برای دومین سال متوالی از تیم کشتی ستارگان ساری حمایت کرده است.
این تیم یک دهه است که در لیگ برتر کشتی کشور حضور دارد و موفق به کسب سه عنوان نایب قهرمانی و یک عنوان سومی در لیگ برتر کشتی کشور و دو عنوان سومی در جام باشگاه های جهان در سال های 2017 و 2018 شده است.
علاوه بر این، این باشگاه به عنوان نماینده کشورمان در مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان در اوکراین در سال 2016 در جایگاه پنجم جهان قرار گرفت.

اولین دوره مسابقات لیگ کشتی کشور در گروه (ب) با حضور تیم های ستارگان ساری، بانک شهر، مقاومت البرز و پاس ساری شهدا روز جمعه 8 مهر 1401 در سالن سید رسول حسینی ساری برگزار شد. تیم ستاره ساری در اولین دیدار دور اول این مسابقات موفق شد با نتیجه هشت بر دو تیم مقاومت البرز را شکست دهد. همچنین در اولین دیدار دور برگشت این مسابقات تیم ستارگان ساری با نتیجه پنج بر پنج و مثبت 21 بر 19 مقابل تیم مقاومت البرز به برتری دست یافت.

ایرانسل، اولین ارائه‌دهنده شبکه 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت‌های 5G در ایران، پیش از این از تیم‌ها و مسابقات ورزشی مختلفی از جمله تیم ملی والیبال ایران در بازی‌های المپیک 2012، تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و … حمایت کرده است. لیگ برتر ایران ، تیم های محبوب فوتبال استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی، رالی بین المللی خاورمیانه شیراز، مسابقات جهانی کونگ فو توآ شیراز، اولین مسابقات اتومبیلرانی ایران و … تلاش کرد مسئولیت خود را برای حمایت از رشد و توسعه ورزش در کشور.
در 23 دی ماه 1400 ایرانسل با عقد قراردادی با فدراسیون هندبال به حامی رسمی ورزش هندبال در کشور تبدیل شد. حمایت ایرانسل از ورزش هندبال در کشور، آغاز دوران درخشش در رده های مختلف این رشته ورزشی است.

ایرانسل همچنین تفاهم نامه ای را با سازمان لیگ فوتبال اسپانیا «لالیگا» و به منظور دسترسی مشترکین ایرانسل به محتوای ویدیویی با کیفیت و انحصاری لالیگا و همچنین ارتقای کیفیت فوتبال در ایران دنبال می کند. به ویژه در بین نوجوانان، اردوهای استعدادیابی ایرانسل لالیگا در سال های 1396 تا 1398 با حضور بهترین مربیان لالیگا و بهترین چهره های فوتبال کشور.

دیدگاهتان را بنویسید