اولین کار حامد سلطانی به عنوان معجزه پس از فوت همسر و فرزندش


حامد سلطانی مجری جوان شبکه سه روز پیش در سانحه رانندگی همسر و فرزندش را از دست داد. دخترش هم در این تصادف مجروح شد که خوشبختانه حالش خوب است. امروز در ایران فور فان میخواهیم اولین پست حامد سلطانی بعد از فوت همسرش را برای شما عزیزان قرار دهیم.

اولین انتشارات حامد سلطانی

حامد سلطانی مجری برنامه هیولاها در واکنش به فوت همسر و فرزندش در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

هنگام خروج روح از بدن، انواع سخنان را بگویید

به چشم خودم دیدم که دارم میمیرم.

اولین انتشارات حامد سلطانیاولین انتشارات حامد سلطانی

علت مرگ همسر و فرزند حامد سلطانی مشخص شد

متاسفانه حامد سلطانی این مجری توانمند دروازه دروازه در روز جمعه 13 خرداد 1401 در حین رانندگی در 65 کیلومتری طبس دچار سانحه شد.

همسر 33 ساله و پسر یک و نیم ساله آقای سلطانی در دم جان باختند و او و دختر 8 ساله اش به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

کارشناسان علت تصادف مجری شبکه سه و خانواده اش را باز نشدن ایربگ خودرو و بی احتیاطی راننده به دلیل عدم توجه به جلو به دلیل خستگی و خواب آلودگی عنوان کردند.

اولین انتشارات حامد سلطانیحمد سلطانی

سرهنگ عینولا جهانی معاون اجتماعی پلیس راهور گفت: سحرگاه روز پنجشنبه واژگونی یک دستگاه خودروی ام وی ام در محور حر – طبس به پلیس راه اصفهان اطلاع داده شد. حامد سلطانی) درگذشت.

هنرمند هیولاهاهنرمند هیولاها

وی افزود: کارشناسان صحنه تصادف و ریختن لاستیک در انتهای سیاه جاده را بررسی کردند. این تصادف به دلیل باز نکردن کیسه هوای خودرو و همچنین عدم توجه راننده خودرو به دلیل عدم توجه کافی به جلو به دلیل خستگی و خواب آلودگی توسط شرکت یا سازنده خودرو مشاهده شده است.

اینستاگرام و جام جم و مطلب نیوز

دیدگاهتان را بنویسید