انتخاب محبوب ترین بازیگر زن سریال نمایش خانگی


چند سالی است که سریال های بسیار خوبی ساخته می شود که از شبکه نمایش بومی پخش می شود. سریالی که مخاطب را از تلویزیون جدا کرد و به آن سمت کشاند. امروز در ایران فور فان می خواهیم ببینیم محبوب ترین بازیگر زن سینمای ایران در حال حاضر در این شبکه کیست

محبوب ترین بازیگر زن سینمای ایران

طناز طباطبایی در نظرسنجی یکی از صفحات اینستاگرام سینمای ایران به عنوان محبوب ترین بازیگر سریال نمایش خانگی این روزها انتخاب شد. ویشکا آسایش، رعنا آزادی ور، پردیس احمدیه، الهام اخوان، پری ناز ایزدیار، مریلا زارعی، طناز طباطبایی، شبنم قربانی، باران کوثری و مریم مومن نامزدهای این مسابقه بودند و در تمام این سال ها می توان حدس زد که طناز برنده این نظرسنجی شده است. خواهد بود.

محبوب ترین بازیگر زن سینمای ایرانانتخاب محبوب ترین بازیگر زن سینمای ایران

البته پریناز ایزدیار که با جیران در شوی خانه حضور داشت، مشخصا از محبوبیت بالایی در بین مخاطبان برخوردار است و در زمان شمارش آرا رقابت تنگاتنگی با طااله یاگی داشت، اما اینکه کراش اولین نفر است، همچنان شوخی به نظر می رسد. فیلد تصویر پس از اعلام نتایج این نظرسنجی، صفحه دیگری از صنعت سینما در واکنش به استقبال مخاطبان نوشت: هر چه سقف بالاتر باشد برف بیشتر می شود. بام = بادبزن و تصادف و برف = رای.

محبوب ترین بازیگر زن سینمای ایرانطناز طباطبایی محبوب ترین بازیگر زن

به نظر می رسد این تحلیل چندان هم دور از ذهن نیست، زیرا اگر بخواهیم
اگر از منظر تکنیکی به داستان نگاه کنیم، بازیگرانی هستند که عملکرد بسیار بهتری دارند اما همیشه در سایه می مانند. از ابتدای پخش سریال یاگی تا به امروز زوج بهمن و طلا با بازی پارسا پیروزفر و طناز طباطبایی با رویکردی تبلیغاتی در رأس تاپیک های اینستاگرام قرار گرفته اند و غرق در تمجید شده اند.

اما موضوعی که در این میان وجود دارد تفاوت فاحش دیالوگ ها و کنش های این دو شخصیت است.
با اکثر این تمجیدها. در واقع موج مثبتی که از مخاطب می گیرند
باید ویدیوهای خود را بیش از هر چیز مدیون ویروسی بودن رسانه های اجتماعی باشند.

بازیگر یاغیبازیگر یاغی

بهترین

دیدگاهتان را بنویسید