استایل سمیرا حسن پور در تراس پر گلش بسیار متفاوت است


سمیرا حسن پور بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که این روزها با بازی در سریال جیران بیشتر دیده می شود. او در این سریال نقش یکی از همسران پادشاه را بازی می کند. در ادامه در ایران فورفان عکسی را برای شما قرار می دهیم که در آن استایل متفاوت سمیرا حسن پور را مشاهده می کنید.

استایل متفاوت سمیرا حسن پور

سمیرا حسن پور با انتشار عکس زیر نوشت:

حقیقت با کسانی است که می گویند بهشت ​​و جهنم در درون خود مردم است، برخی شاد به دنیا می آیند، برخی نه…

استایل متفاوت سمیرا حسن پوراستایل متفاوت سمیرا حسن پور بازیگر

درباره سمیرا حسن پور بیشتر بدانید

حسن پور بازیگری را با نمایش مجلس شون به یاد مصائب استاد نوید مکان و همسرش مهندس رهشید فرزین ساخته بهرام بیضایی آغاز کرد. وی در سریال های «چاردیواری» و «پایتخت» سیروس مقدم و همچنین در سریال «شاید برای شما هم بیفتد» و فیلم های تلویزیونی «آوا» و «مردان نمکی» حضور داشت.

او که در اولین کار سینمایی خود در تمشک سامان سالور نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و دومین جشنواره فیلم فجر شد، این روزها در سریال جیران با حسن فتحی همکاری می کند.

استایل متفاوت سمیرا حسن پوراستایل متفاوت سمیرا حسن پور در جیران

سریال جیران ساخته حسن فتحی بعد از سریال شیرزاد که از شبکه فیلمو پخش می شود، جدیدترین کار این کارگردان است.

بهرام رادان، پریناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، ستاره پسیانی، غزل شاکری، کتانه افشاری نژاد، مرتضی اسماعیل کاشی، هومن بارک نورد، مهدی کشکی، سمیرا حسنی‌فر، فاضل‌الشکر غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی.

بازیگران جیرانبازیگران جیران

رضا جهانی، الهام نامی، نهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شرفی، پاشا جمالی، حسن مزنی، نسرین نکیسا، ستایش دگان، اشکان خرسان، نوید گودرزی، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، روستین عزیز پور پرویز زاگوری، رضا داوندی و ماریلا زارعی در نقش مهد علیا بازیگران این سریال تاریخی هستند.

اینستاگرام و ایلانا

دیدگاهتان را بنویسید